دانلود بازی اندروید 41148:4

41148:4

( 6 )

دسته : ماجراجویی

قیمت : 5000 تومان

نسخه : 4.11

حجم : 34.89 MB

34.89 MB

دانلود : 40+

40+

اندروید مورد نیاز : 2.3, 2.3.1, 2.3.2

2.3, 2.3.1, 2.3.2

سینا تنتا، مردی که گذشته خود را فراموش کرده و درگیر ماجراهایی مرگبار شده است، سرانجام به هویت واقعی خود پی می برد. اما این پایان ماجرا نخواهد بود و برای به اتمام رساندن ماموریت خود، با شخصیت هایی جدید، مکان های مخفی و اتفاقات وحشتناک مختلفی روبرو خواهد شد. مسیری همراه با خون و فریب و خشونت در پیش روی شماست و برای رسیدن به هدف و روشن شدن همه رازها، باید بهای آن را پرداخت کنید!

برای پی بردن به تمام اسرار بازی شما نیاز خواهید داشت تا چندین بار بازی را به پایان برسانید و با دقت همه چیز را بررسی نمائید! همچنین اگر دیگر قسمتهای این بازی را انجام نداده اید، بهتر است برای درک درست ماجراها، از اپیزود اول شروع نمائید.

> در اینستاگرام و تلگرام: FanaeiGames@

> توجه: درصورتیکه صفحه در قسمتهایی از بازی سیاه شد، بازی را دوباره اجرا نموده و گرافیک پایین را انتخاب نمائید. همچنین بازی در تعداد اندکی از دستگاه های Asus اجرا نخواهد شد. برای اطمینان از اجرای بازی، اپیزود سوم بازی را به رایگان دانلود کرده و بر روی گوشی یا تبلت خود امتحان نمائید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به لرزاننده
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر

22 روز پیش

alidjjdjdjdnd

عاااااااااااااااالیییییییییی\n

23 روز پیش

iman hanifeh

واقعا عالی ولی حیف که آخرش بد تموم میشه

30 روز پیش

mahdireza2

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

9 روز پیش

ماکو

حیف که آخر داستان سینا مرد واقعا خیلی ناراحت شدم این بازی غرور ایران زمین و نشان دهنده ی قدرت بینهایت پروردگار جهانیان همان الله که بار دیگر می فهمیم خالق یکتا مون کیه واقعا آخر بازی چنان پیدا میکنی که تو هیچ بازی پیدا نکردی