دانلود برنامه اندروید چشمک (فیلتر نور موبایل)

چشمک (فیلتر نور موبایل)

( 3 )

دسته : کاربردی

قیمت : 8000 تومان

نسخه : 2.0.4

حجم : 1.87 MB

1.87 MB

دانلود : 0

0

اندروید مورد نیاز : 2.3.3, 2.3.4

2.3.3, 2.3.4

محافظ قدرتمند برای چشم شما وقتی با گوشی کار میکنید  . اگه زیاد با گوشیتون کار میکنید یا اگه کم خوابی دارید و شبا نمیتونید بخوابید و یا دوست دارید وقتی با موبایلتون کار میکنید چشماتون ضعیف نشه حتما این اپلیکیشن رو دانلود کنید . ما سلامت شما رو تظمین میکنیم  .برای اولین بار در ایران و طی تحقیقات گسترده دانشمندان ایرانی و خارجی . گروه سیمرغ تقدیم میکند . << طبق تحقیقات انجام شده کلیک کنید اگه انگلیسی بلدین >> در  بیمارستان Brigham and Women’s ایالت ماساچوست آمریکا، مطالعه و استفاده از گوشی های هوشمند باعث افت شدید کیفیت خواب میشه. فعالیت هایی از این دست، علاوه بر اینکه به خواب عمیق رفتن را دشوار میکنه ، تاثیر زیادی در روز بعد بر روی فرد خواهد داشت که باعث به خطر افتادن سلامتی میشه. مطالعات نشان داده که نور حاصل از صفحات الکترونیکی در شب، خواب رو شدیدا تحت تاثیر قرار میده و باعث بهم ریختگی سطح Melatonin میشه. این مطالعه نشان دهنده تفاوت فوق العاده زیاد بین مطالعه از روی کاغذ و مطالعه از روی تجهیزات الکترونیکی و عواقب آنها بر خواب شبانست.

اولین و بهترین راه که دانشمندان توصیه کردند و محبوبیت آنچنانی هم نداره، استفاده نکردن از صفحات LED و به طور کلی الکترونیکی قبل از خوابه. اما برای افرادی که ناگزیر به استفاده از تجهیزات الکترونیکی به هر دلیلی در شب هستن استفاده از فیلتر برای کنترل نور و رنگ می تونه مفید باشه.

توجه : بعد از دانلود نرم افزار به صورت خودکار نور محیط و شب و روز بودن رو به صورت هوشمند و بر اساس سنسور های تلفن همراه و ساعت شناسایی میکنه و بهترین ترکیب به پیکسل های رنگی رو بر روی صفحه نمایش پیاده سازی میکند . طبق تحقیقات نور های با طیف (نور سبر) و (بیشتر آبی) برای روز و نور با طیف (آبی خیلی کم) (قرمز بیشتر) برای شب مفیده و کاملا عوامل مضر رو خنثی میکنه . همچنین میتونید قابلیت خودکار رو غیر فعال کنید و به صورت مدلینگ یا دستی نور رو تنظیم کنید و یا با تکان دادن چند بار موبایل بین شب و روز سویچ کنید (برای این کار نیازی به باز بودن نرم افزار نیست )

برای اطمینان از عملکرد صحیح یکبار تلفن همراه را خاموش و روشن کنید .

خواندن و نوشتن تنظیمات سیستم
باز کردن پنجره با استفاده از TYPE_SYSTEM_ALERT که در بالای تمامی دیگر برنامه ها نشان داده میشود
تغییر پیکربندی جاری و مواردی همچون موقعیت
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
com.android.alarm.permission.SET_ALARM
نصب پکیج ها
به برنامه اجازه می دهد تا به اطلاعات مربوط به کارهای در حال انجام دستگاه یا کارهایی که اخیرا توسط دستگاه انجام شده دسترسی پیدا کند.
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به لرزاننده
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.abbasnaghdi.cheshmak.permission.C2D_MESSAGE

۱۳۹۵/۰۷/۲۷

پرهام_امینی

نظر دادن برای خودشان نداشتیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۴/۱۱/۱۳

iman031

خودت برا خودت نظر میدی؟

۱۳۹۴/۰۶/۱۰

Smart idea

عالیه

۱۳۹۵/۰۲/۲۳

عاشقتم ایران اپس

خودت برا خودت نظر میدی ؟ والا خیلی.....

۱۳۹۵/۰۷/۱۲

محمد زمانزاده

خودت برا خودت نظر می دی