دانلود برنامه اندروید قطب نمای حرفه ایی (Compass PRO)

Compass PRO

قطب نمای حرفه ایی (Compass PRO)

( 8 )

دسته : ابزارها

قیمت : رایگان

نسخه : 7.48

حجم : 5.04 MB

5.04 MB

دانلود : 5,000,000+

3,000+

اندروید مورد نیاز : 4.0.3, 4.0.4

4.0.3, 4.0.4

به منظور استفاده از این برنامه دستگاه یا گوشی اندروید خود را به صورت مسطح و صاف نگه دارید و با آن همانند یک قطب نمای واقعی رفتار کنید .به منظور خواندن حوزه مغناطیسی زمین لازم است که دستگاه شما مجهز به حسگر مغناطیسی باشد .در صورتی که چنین حسگری در گوشی شما وجود نداشته باشد ، این گونه ها برنامه ها کار نمی کنند .با استفاده از این برنامه ، قطب نما در جیب شماست و در هر جایی که به جهت یابی نیاز داشتید می توانید از آن استفاده کنید .این برنامنه قادر است تا مسیرهای شمال ، جنوب ، شرق و غرب را به شما نشان دهد .

چگونگی استفاده از این برنامه :

قسمت متحرک Compass PRO که همیشه شمال را نشان می دهد ، کارت نامیده می شود (با شاخص های N,S,E و W ، و یک صفحه مدرج که با مجموعه ایی از اعداد شماره گذاری شده است ).حلقه متحرکی در اطراف لبه وجود دارد که به آن گودی گفته می شود .خط  قرمز مضاعف موجود در بالای قطب نما ، خط لابر  نامیده می شود . نهایتا پنجره کوچکی در بالای قطب نما وجود دارد که اغلب پنجره کنار نامیده میشود .هدایت وناوبری این پنجره بسیار ساده است .

شما خط لابر موجود در قطب نما را بر روی جایی که می خواهید بروید قرار می دهید . اکنون تا زمانی که گوشی خود را شبیه یک قطب نما در حالت صاف و جلوی خود قرار داده باشید ، خط لابر،شما را در جهت صحیح قرار می دهد .به یاد داشته باشید همیشه باید عددی که در این خط نشان داده می شود با عددی که در پنجره کنار نشان داده می شود برابر باشند در غیر اینصورت صبر کنید تا دو عدد برابر هم شوند .با ادامه دادن به مسیری زکه قطب نما به شما نشان می دهد به مقصد خود برسید .

ویژگی های برنامه :

استفاده آسان

طراحی حرفه ایی

استفاده شبیه به قطب نما های واقعی

استفاده از اعداد بزرگ و گودی چرخان بزرگ

افکت های صدا در هنگام چرخیدن گودی

جابه جایی سریع و باور نکردنی

کدینگ حرفه ایی و بهینه سازی شده و سازگار با دستگاههای کوچک

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹

rebinm

اوففف