دانلود بازی اندروید تم اژدهای خشمگین

Angry Dragon Live Wallpaper

تم اژدهای خشمگین

( 1 )

دسته : هیجان انگیز

قیمت : رایگان

نسخه : 1.0.3

حجم : 2.04 MB

2.04 MB

دانلود : 10,000+

300+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

کشف افسانه های باستانی می تواند به دریافت این موجود افسانه ای کمک کند و حس ترس و آتش سوزی و صدای محیب را برای شما به وجود آورد

ویژگیها :

GL  باز

دسترسی دو تم به صورت همزمان

وجود افکتهای صدا

وجود احساس لمس

دارای حج فایلی کم

حداقل استفاده از باتری

اولویت بندی کردن موارد ویژه

 

این تصویر زمینه که به صورت زنده است در سامسونگ گلکسی S3 تست شده است . در مواردی که دستگاه شما از آن پشتیبانی نمی کند با ما تماس بگیرید.

روند نصب :

 Home -> Menu -> Wallpapers -> Live Wallpapers

با دنبال کردن این آدرس به محل شروع نصب تم خواهید رسید.

اژدها موجودی افسانه ای است . به صورت معمول موجودی ماری شکل است که با حرکت ماری شکل حرکت می کند . در فرهنگهای مختلف اژدها نمادی متفاوت است و معانی خاصی را دارد.: اژدها در اروپا نمادی از  سنتهای اقوام اروپا است و در این در اسطوره های یونان و شرق میانه و چین  با همتای خود در ژاپن و دیگر کشورهای شرق آسیا دارای تفاوتهای است.

اگر چه اژدها در افسانه های بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد ولی فرهنگهای مختلفی را به همراه دارد و در اکثر موارد به عنوان یکه هیولا که آتش از دهان بیرون می دهد شناخته می شود.

اژدها در ادیان مختلف به اشکال مختلف نمایش داده می شود و در بسیاری از کشورهای آسیایی به صورت یک فرهنگ وجود داشته است . این موجود همیشه به عنوان نماد احترام و نیرو و قدرت شناخته شده است و اغلب با سحر و جادو و نیروهای ماوراء طبیعه شناخته می شود.در بعضی از روایات آمده که این اژدها بوده که به انسان سخن گفتن را آموخته است.

در توصیفات مدرن از اژدها به عنوان یک نماد ادبی مدرن به ویژه در ژانر فانتزی یاد شده است. در رمانها مثل هری پاتر و آثاری همچون J.R.R. Tolkiens هابیت، جی   Rowlings

از اژدها به عنوان موجودی نیرومند و طلایی یاد شده است.

در مورد بازی زندانها و اژدها که نماد آن(D&D)  بوده از اژدها استفاده شده است . در موارد زیادی اژدها به عنوان یک دشمن معرفی شده است و نوع قرمز آن خطرناک و دارای نفسی آتشین بوده است.

 

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.

۱۳۹۵/۰۷/۰۲

پویا_آقابابایی

من تازه دارن