دانلود بازی اندروید خشم درستکاران

خشم درستکاران

Rage of the Righteous

( 11 )

دسته : نقش آفرینی

قیمت : 0 تومان

نسخه : 2.2.5

حجم : 38.76 MB

38.76 MB

دانلود : 2,000+

2,000+

اندروید مورد نیاز : 4.2, 4.2.2

4.2, 4.2.2

پیروی قرار داد رسمی ایران اپس و EZfun از این پس میتوانید به راحتی سکه های درون این بازی را با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب خریداری نمایید.
یک بازی نقش محور حادثه ای هیجان انگیز با امکان مبارزه چند نفره آنلاین،
شما در این بازی نقش قهرمانی را بازی میکنید که برای دستیابی به قدرت واقعی سفری دور و دراز را آغاز کرده و با موجودات شیطانی مختلفی مبارزه میکند. داستان بازی داستانی جذاب است که به این زودی ها به پایان آن نخواهید رسید! شما نه تنها میتوانید به جنگ هیولاها و ابرشرورها بروید بلکه میتوانید در کنار کاربران دیگر به سیاهچال ها یورش ببرید و با کشتن هیولاهای آنها به آیتم ها و تجهیزاتی ارزشمند دست پیدا کنید. همچنین میتوانید با کاربران دیگر نیز به صورت آنلاین مبارزه کنید.

سلاح ها و تجهیزات جنگی خود را ارتقا دهید و حتی از دو سلاح به صورت همزمان استفاده کنید. اینکه از کدام سلاح ها در کنار هم استفاده میکنید به خودتان و سبک مبارزه کردن تان بستگی دارد و البته نبردی که در آن شرکت کرده اید. شمشیر، نیزه، چوبدستی و خیلی سلاح های دیگر را میتوانید به صورت ترکیبی با هم استفاده کنید.

شما در این بازی میتوانید به یکی از سه گروهی بپیوندید که هر کدام نماینده سرزمین خود هستند. از موقعی که به هر کدام از این گروه ها بپیوندید دیگر شما نماینده سرزمین همان گروه و مردمانش خواهید بود. با کاربران دیگر بازی به صورت آنلاین مبارزه کنید یا اینکه تمام تلاش خود را برای رسیدن به قدرت و انتخاب شدن به عنوان امپراطور به کار گیرید. اگر امپراطور شوید حتی میتوانید کاربران دیگر را به عنوان فرمانداران ایالت های خود منصوب کنید و از کمک آنها برای پیشبرد مقاصد خود استفاده کنید.

هیولاهایی عظیم الجثه و افسانه ای در نقشه بازی پرسه میزنند که کشتن آنها به تنهایی ممکن نیست. در کنار کاربران دیگر به جنگ این هیولاها بروید و نابودشان کنید. البته یادتان باشد که در همان حال ممکن است عده ای دیگر از کاربران به سرزمین شما حمله کنند. اینجا همه چیز بوی جنگ میدهد!

ویژگی ها:
- دارای حالت داستانی با بیش از 6 فصل و 45 مرحله بی نظیر و چالش برانگیز
- استفاده از ساز و کاری بهینه شده و با انعطاف بالا برای مبارزه ها، شما میتوانید در چشم به هم زدنی سلاح هایتان را عوض کنید و از یک مبارزه تن به تن و هیجان انگیز لذت ببرید.
- امکان متحد شدن با کاربران دیگر و مبارزه با دشمنان تان در کنار هم
- امکان ارتقای سلاح ها و تجهیزات جنگی تان
- امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا، در مناطق مرزی گشت بزنید و با دشمنان سرزمین تان به صورت آنلاین مبارزه کنید! دوستان تان را هم بیاورید!
- امکان انتخاب شدن به عنوان امپراطور "سرزمین امپراطوری"، تمام تلاش تان را برای رسیدن به قدرت بکنید. بعد از آن میتوانید با قدرت فرمان برانید و عدالت را در سرزمین تان بگسترانید یا اصلا به مردمان سرزمین تان پشت کرده و به آنها خیانت کنید!

ضبط صدا
تغییر تنظیمات صدا در کل دستگاه
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.ezfun.xyen.permission.C2D_MESSAGE
android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES
به برنامه اجازه میدهد تا از امکان پرداخت درون برنامه ای ایران اپس استفاده کند
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

2 روز پیش

reza.ttttttt

عالی واقعا عالی

5 روز پیش

Amin_Banimehri

همین شکلی خواستم فقط نظر بدم

1 روز پیش

Mohsen_Dark

منم همین شکلی فقط خواستم دیس لایک کنم

22 ساعت پیش

radin1000

دلم ب حال نظرت سوخت138 منفیییی

6 روز پیش

oopp

اصلا مثل این عکسا نیست تازه ۳۲۹مگ دیتا داره