دانلود بازی اندروید فرار از هتل جن زده

Haunted Hotel Shadow Escape 3D

فرار از هتل جن زده

( 3 )

دسته : مبارزه ای

قیمت : رایگان

نسخه : 1.4

حجم : 49.62 MB

49.62 MB

دانلود : 100,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

به هتل جن زده خوش آمدید! جایی که پر است از ارواح خبیث، اجنه، خون آشام ها، هیولاها، اسکلت ها، شیاطین، زامبی ها، مومیایی ها و البته اتاق هایی که باید از آنها فرار کنید،
شما نقش آدمکی را بازی میکنید که فقط یک شب در این هتل بوده و اصلا فکر نمیکرده که این هتل جن زده باشد. او کلید را میگیرد و وارد اتاقش میشود. شب هنگام وقتی روی تخت دراز کشیده ناگهان صدای فریادی را میشنود. او از اتاقش بیرون می آید تا ببیند چه خبر است که ناگهان با عده ای مومیایی روبرو میشود. او پا به فرار میگذارد تا خود را به جایی امن برساند اما غافل از اینکه خوش آشام ها، ارواح و دیگر موجودات خبیث تمام هتل را گرفته اند و آماده اند تا به او حمله کنند. وضعیت وحشتناکی است. آدمک باید هر چه زودتر خود را به مکانی امن برساند. او وارد آشپزخانه میشود و چوبدستی جادویی را پیدا میکند که با آن میتواند موجودات خبیث را برای چند لحظه در جای خود متوقف کند.
شما در نقش آدمک باید سریع از لابی گریخته و خود را به اتاق هایی برسانید که میتوانید در آنها مخفی شوید. شما میدوید ولی خون آشام ها انگار سوار اسکیت شده اند و با تمام سرعت به سمت تان می آیند! در چنین شرایطی هیچ گزینه ای ندارید مگر اینکه از چوبدستی جادویی تان استفاده کرده و آنها را چند لحظه در جای خود ثابت نگه دارید.
نگذارید ترس بر شما غلبه کند چون در این غیر این صورت کشته خواهید شد. وارد آسانسور شوید و سعی کنید اگر فاصله تان با زمین زیاد نیست به بیرون بپرید. اگر هم فاصله تان زیاد است به سمت در اصلی هتل بدوید. یادتان باشد بار هتل پر است از ارواح و مومیایی ها.

ویژگی ها:
- گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و محیط کاملا باز بازی
- دارای اتاق های مختلفی که میتوانید واردشان شوید. البته در هر اتاقی ارواح خبیثه هم حضور دارند.
- مناسب برای بیشتر سنین (به غیر از خردسالان)
- کنترل آسان آدمک

 

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING

15 روز پیش

الناز

خیلی باحاله هرکی میگه بده چرت میگه یابلد نیست یا سواد نداده

۱۳۹۶/۰۶/۲۶

alibostane

عالی

۱۳۹۶/۰۶/۱۸

sam mat

نظری ندارم چون دان نکردم نصب کردم بازم نظر نمی دم مگه بیکارم