دانلود برنامه اندروید تم های انتخاب کننده ی تم

Theme Chooser Themes

تم های انتخاب کننده ی تم

( 2 )

دسته : شخصی سازی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.0.2

حجم : 1.48 MB

1.48 MB

دانلود : 500,000+

250+

اندروید مورد نیاز : 1.5

1.5

تم های انتخاب کننده ی تم

سریع ترین و کارامد ترین راه برای دریافت تم هایی برای انتخاب کننده ی تم T-mobile . انتخاب کننده ی تم در ROM های بخصوص (مانند CynogenMod یا AOKP) بدون انتخاب کننده ی تم این اپ بدون فایده خواهد بود. این اپ صدها تم موجود را برای دانلود و نصب ارائه میکند.این اپ خیلی بهتر از جستجو در گوگل میباشد ، زیرا بدین طریق شما میتوانید اپ ها را مشاهده، جستجوو فیلتر کرده و در لیست علاقه مندی های خود ثبت کنید. این اپ تنها به یک دلیل ساخته شده است: برای تسهیل زندگی شما! این اپ در ROM Toolbox PRO بهمراه بسیاری کاربردها در دسترس میباشد. در صورت برخورد با هرگونه سوال یا مشکلی به من ایمیل بزنید:

ما همواره شما را پشتیبانی خواهیم کرد. این اپ تم هایی برای CM7,CM9,CM10,AOKP,Gummy و تمام ROM هایی که در آنها انتخاب کننده ی تم نصب شده است! در اینجا لیستی از برخی ویژگی های این اپ میباشد: * که در قسمت علائق قرار گرفته است ، تعداد دانلود ها، قیمت و نام براساس تولید کننده ، تهیه کننده ، قیمت ، رتبه ی فروشگاه

برای مشاهده ی تم ها کتابخانه ی تم ها را جستجوکرده (بیش از +450 تم) و جزئیات تم بهمراه وب سایت و ایمیل تولید کنندگان را ملاحظه فرمایید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.android.vending.BILLING
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار