دانلود بازی اندروید بانتو - نسخه دوم

بانتو - نسخه دوم

( 3 )

دسته : هیجان انگیز

قیمت : 3000 تومان

نسخه : 1.3.30

حجم : 38.03 MB

38.03 MB

دانلود : 5+

5+

اندروید مورد نیاز : 2.1.x

2.1.x

اهریمنان به اطرف قبیله کنگوحجوم آوردن و قبیله های دیگر به آنها زور میگویند ، آماده هستید همه چیز را تغییر دهید ؟ اهریمنان را بکشید و قبیله های اطراف به زانوی قدرتتان در بیاورید .

شما بلافاصله بعد بدست گرفتن قدرت باید اهریمنان را نابود کنید و با امتیازی که میگیرید قدرت هایتان و سربازها را ارتقا دهید .

بازی بانتو : نبرد کنگو ادامه ای بر نسخه قبل خواهد بود و با کیفیت HD و وضوح تصویر عالی آمدست تا شما را سرگرم کند . کیفیت فنی بازی چیزی کمتر از عناوین خارجی ندارد و تیم کوه یاران تمام سعی خود را کرده تا بازیکنان سخت پسند را ارضا کند .

قیمت بازی :
هزینه ساخت بازی با این کیفیت چند ملیون تومان میباشد و این درصورتی است که قیمت بازی از یه ساندویچ کوچک هم کمتر است ! لطفا ما را حمایت کنید تا بتوانیم به دنیا ثابت کنیم که میتونیم بهترین باشیم .

لطفا به نکات زیر توجه کنید :
1 - در صورتی بیرون آمدن از بازی روند شما خودکار ذخیره خواهد شد
2 - در صورت خروج موقتی از بازی بازی متوقف میشود
3 - ما برای وقت شما ارزش قائلیم و اگر درون بازی با ایرادی مواجه شدید و یا بازی بر روی سخت افزار شما به مشکل بر خورد حتما مارا توسط ایمیل آگاه سازید تا برای شما مشکل را برطرف کنیم
4 - در صورتی که گوشی شما قدرت اجرای بازی را در دفعه اول ندارد کافی است به گوشی خود زمان بدهید و چند بار اقدام به اجرا کنید و یا آنرا ریست کنید . این مشکل فقط برای دفعه اول وجود دارد .

دسترسی به لرزاننده
به برنامه اجازه می دهد تا به اطلاعات مربوط به کارهای در حال انجام دستگاه یا کارهایی که اخیرا توسط دستگاه انجام شده دسترسی پیدا کند.
باز کردن سوکت های شبکه

۱۳۹۵/۰۹/۲۳

علی_علیپوریان1

برای سرگرمی خوبه

۱۳۹۵/۰۹/۱۳

Majid_Ghasemi

patapon(اهلش میدونن)

۱۳۹۵/۰۸/۲۵

محمد علی شرفی

عالی.

۱۳۹۵/۰۹/۲۳

علی_علیپوریان1

چرا عالی