دانلود بازی اندروید چکرز

چکرز

Checkers

( 2 )

دسته : تخته ای

قیمت : رایگان

نسخه : 5.1.0

حجم : 6.1 MB

6.1 MB

دانلود : 300+

300+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

چکرز (checkers) که بیشتر در بریتانیا به این نام شناخته شده است، دارای ریشه های باستانی است. تصور می شود که اولین شکل این بازی، مربوط به شهر اور (Ur) در میان رودان باستان در ناحیه عراق فعلی بوده است. به نظر می رسد این بازی در آن ناحیه در حدود 3000 قبل از میلاد آغاز ابداع شده است؛ هر چند صفحه بازی و مهره های آن با شکل امروزی کمی متفاوت است و ما دقیقا از قوانین قدیمی آن باخبر نیستیم. نوع دیگری از بازی صفحه ای به نام Alquerque در مصر باستان و حدود 1400 قبل از میلاد رواج داشته است که شباهت زیادی به چکرز امروزی دارد و روی یک صفحه 5x5 بازی می شده است. این بازی بعدها در غرب محبوب و برای قرن ها بازی شد.
در حدود 1100 میلادی، یک فرانسوی ایده چکرز را در صفحه شطرنج پیاده کرد که به معنای افزایش تعداد مهره ها به 12 عدد بود. پس از آن نام این بازی بین فرانسوی زبانان به فیرژ (Fierges) و بین هلندی زبان ها به فرس (Ferses) رواج پیدا کرد.غیر از این، فرانسوی ها این بازی را بازی قدرت (Jeu Force) هم می نامیدند؛ همین طور بازی مورد علاقه خانم ها (Le Jeu Plaisant De Dame) چون به تدریج تبدیل به یک بازی اجتماعی برای زنان شده بود. در انگلستان یک ریاضیدان به نام ویلیام پین (William Payne) رساله خود را در چکرز در سال 1756 نوشت. در سال 1847 برای اولین بار مسابقات قهرمانی جهان این بازی برگذار شد.
چکرز بعد از سال ها، همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است. در سال های میانه قرن بیستم، با اینکه رایانه ها در مرحله ابتدایی توسعه بودند، آلن تورینگ (َAlan Turing) پیشگام علوم کامپیوتر، یک برنامه برای الگوریتم چکرز نوشت که محاسبات آن بر روی کاغذ انجام می‌شد (به این دلیل که کامپیوترها، مناسب استفاده به روش های امروزی نبودند). اولین نسخه کامپیوتری چکرز برای اولین بار بر روی یک کامپیوتر در سال 1952 توسط آرتور ال.ساموئل (Arthur L. Samuel) ایجاد شد.
بهترین کتاب برای یادگیری این بازی، کتاب How To Win at Checkers به نویسندگی Fred Reinfeld است.

دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
تغییر تنظیمات صدا در کل دستگاه
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به موقعیت مکانی تخمینی برگرفته از منابع موقعیت شبکه همچون دکل­های مخابراتی و Wi-Fi را می دهد.
مدیریت لیستی از حساب ها اکانت ها در مدیر اکانت
عملیات بعنوان احراز کننده هویت حساب در بخش مدیریت کننده حساب را می دهد.
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.