دانلود بازی اندروید داستان کوتوله ها

Dwarves' Tale

داستان کوتوله ها

( 4 )

دسته : تفننی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.8

حجم : 164.91 MB

164.91 MB

دانلود : 100,000+

550+

اندروید مورد نیاز : 4.0.3, 4.0.4

4.0.3, 4.0.4

یک بازی کلاسیک کاوش در سیاهچال که برای اولین بار داستانی هدفمند و هیجان انگیز را با گرافیکی بسیار زیبا با طراحی هنرمندانه را به هم آمیخته است.
قصه های آشنای قدیمی اکنون حس و حال و معنای تازه ای یافته اند و در محیطی غیر منتظره روایت میشوند. قصه شاهزاده و قصه اژدها این بار با حضور دو کوتوله کنجکاو مسیر جدیدی پیدا میکند. کوتوله هایی که وقتی در مورد برج از آنها بپرسید دلشان میخواهد مجبورشان کنید که آن را بسازند!
اکنون رازهای آسمانی و جواهرات افسانه ای در دل "کوهستان بزرگ" انتظار شما را میکشند.
با دو کوتوله ای که هیچ گاه از هم جدا نمیشوند همراه شوید و قدم در سفری دور و دراز به اعماق راههای تو در تو در کوهستان بزرگ بگذارید.
نام این دو کوتوله ترنس و گولایا است که اولی عاشق ماجراجویی و دومی استاد تعمیر وسایل کوچک است.
به ترنس کمک کنید تا به کاوش در شهرهای زیرزمینی ممنوعه، کتابخانه های باستانی، دالان های تو در توی یخی و بسیاری دیگر از مکان های باورنکردنی که میتوانند ماجراهای خطرناکی را در دل خود پنهان کرده باشند بپردازد. به دنبال قصه های فراموش شده باشید، جواهرات قیمتی را بیابید و مواد نایاب و لازم برای جادوگری را با هم ترکیب کرده و به مواد جدیدتری دست پیدا کنید.
با گولایا هم میتوانید یک پایگاه زیرزمینی برای کاوشگران شجاع سیاهچال ها بسازید و سعی کنید همیشه در آن آذوقه و وسایل جادوگری موجود باشد تا ماجراجویانی که قدم به سرزمین های زیرزمینی میگذارند با موفقیت به ماجرای خود خاتمه دهند.
وقت را نباید از دست داد. با توجه به آنچه از اساطیر باستانی بر می آید زیبای خفته در جایی در کوهستان بزرگ خوابیده و منتظر بوسه عاشق واقعی خود است تا از خواب بیدار شود. شاید آن کسی که میتواند او را از خواب بیدار کند شما باشید.
این بازی ساعت ها شما را به خود سرگرم خواهد کرد چرا که از یک سو باید پایگاه زیرزمینی خود را حفظ کنید و از طرف دیگر در سرزمین های زیرزمینی زیادی با دالان های تو در تو کاوش کنید و راز اسرار زیرزمینی و چالش برانگیزی را کشف کنید تا داستان جذاب بازی همچنان ادامه یابد.
شما میتوانید از هر چیزی که سر راهتان پیدا میکنید برای درست کردن وسایل مختلف استفاده کنید. در واقع روش های مختلفی برای ساخت انواع و اقسام وسایل در این بازی وجود دارد و همیشه امکان ساخته شدن وسایل جدید و جالبی که میتوانند کمک زیادی به شما در ماجراجویی هایتان بکنند هست.

ویژگی ها:
- ترکیبی از ژانرهای مختلف و انجام فعالیت هایی همچون کاوش در سیاهچال، جستجو برای پیدا کردن گنج و مدیریت پایگاه زیرزمینی خود
- دارای دهها مرحله مختلف با تله ها، هیولاها و رمز و رازهای خاص خود
- امکان ترکیب انواع و اقسام مواد و اشیاء با یکدیگر برای دستیابی به ترکیب های جدیدتر، کی گفته قارچ سمی و قورباغه سمی را نمیشود با هم ترکیب کرد؟ این کار را بکنید و ببینید چه اتفای میافتد.
- گرافیکی فوق العاده، وقتی قرار است دنیایی خیالی واقعی به نظر برسد گرافیک آن هم باید عالی باشد.
- داستانی بسیار جذاب همراه با انواع و اقسام ماجراها برای کسانی که واقعا به دنبال ماجراجویی هستند. فکر میکنید چه کسی در نهایت بتواند خانه شاهزاده را از آن خود کند؟

 

com.android.vending.BILLING
com.android.vending.CHECK_LICENSE
باز کردن سوکت های شبکه
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
دسترسی به لرزاننده
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۵/۰۹/۲۶

zZz77

بسیارجذاب

۱۳۹۴/۰۸/۱۵

klklklkllklklklk

بسیار بازی عالیه با تشکر

۱۳۹۵/۰۹/۲۶

zZz77

بسیار جذاب

۱۳۹۵/۰۹/۲۶

zZz77

بسیار جذاب

۱۳۹۵/۰۹/۲۶

zZz77

بسیار جذاب

۱۳۹۵/۰۹/۲۶

zZz77

بسیار جذاب