دانلود برنامه اندروید اسکنر و پی دی اف ساز

Camera 2 PDF Scanner Creator

اسکنر و پی دی اف ساز

( 6 )

دسته : کاربردی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.1.4

حجم : 12.95 MB

12.95 MB

دانلود : 100,000+

550+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

یکی از بهترین اپلیکیشن ها اسکنر و پی دی اف ساز برای سیستم های اندرویدی همراه با یک درایو آنلاین رایگان با ظرفیت نامحدود و بدون هر گونه آگهی تبلیغاتی،
اگر میخواهید از تمام اسنادتان اسکن گرفته و آنها را در قالب فایل های پی دی اف در یک درایو آنلاین امن ذخیره کنید این اپلیکیشن مخصوص شماست.
بعد از ذخیره سازی اسنادتان در درایو آنلاین این اپلیکیشن میتوانید از هر جایی و با هر دیوایس دیگری به آنها دسترسی داشته باشید و محتویات آن را با محتویات دیوایسی که در دست دارید مطابق سازی (سینک) کنید.
فرقی نمیکند از چه چیزی میخواهید اسکن بگیرید (ورق سفید، فاکتور، قرارداد، نوشته های روی تخته سیاه یا سفید، نت هایی که در جلسه یا سر کلاس برداشته اید، مقالات، شناسنامه، مدرک تحصیلی، لیست خرید و ...) در هر حال میتوانید آن را به راحتی تبدیل به یک فایل پی دی اف کنید. کافی است فقط دوربین گوشی یا تبلت تان را به سمت چیزی بگیرید که میخواهید از آن اسکن تهیه کنید. بعد هم آن را به راحتی در قالب یک فایل پی دی اف ذخیره کرده و حتی آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. برای ذخیره سازی فایل های پی دی اف تان به صورت آنلاین میتوانید با مراجعه به وبسایت camera2pdf.com یک حساب کاربری رایگان بسازید.
ضمنا هر فایل پی دی افی را نیز میتوانید مستقیما در گوشی یا تبلت تان ذخیره کرده و حتی برای فایل های پی دی اف تان دسته بندی های مختلف درست کنید.

ویژگی ها:
- امکان اسکن گرفتن از هر چیزی با استفاده از دوربین گوشی یا تبلت تان، فرقی نمیکند چیزی که میخواهید اسکن کنید یک سند رسمی باشد یا عکس های خانوادگی تان.
- امکان بهینه سازی اسکنی که گرفته اید با انجام کارهایی همچون بریدن لبه های زائد آن، چرخاندن آن یا حتی تغییر رنگ های آن
- امکان درست کردن دسته بندی های مختلفی از جمله مالی، کاری، شخصی، مدرسه، جلسه و ... و قرار دادن اسکن هایتان در این دسته بندی ها برای دسترسی سریعتر به آنها
- امکان به اشتراک گذاری فایل پی دی اف اسکن هایتان با دیگران از طریق ایمیل، بلوتوث، درایوهای آنلاین دیگر همچون دراپ باکس و گوگل درایو، برنامه های پیام رسانی همچون اسکایپ و حتی از طریق برنامه Evernote
- امکان ساخت یک حساب کاربری رایگان در camera2pdf.com که در واقع دسترسی شما را به درایو آنلاین اپلیکیشن فراهم می آورد، بعد از ساخت حساب کاربری میتوانید به محتویات آن که در واقع همان فایل های پی دی اف اسکن هایتان است از هر دیوایس دیگری دسترسی داشته باشید.
- امکان قفل کردن اپلیکیشن با استفاده از یک گذرواژه طوری که فقط خودتان به محتویات آن که در واقع همان فایل اسکن هایتان است دسترسی داشته باشید.

 

دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
باز کردن سوکت های شبکه
از ملزومات دسترسی به دوربین دستگاه
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۶/۱۱/۰۹

hossein vahabi

خوب

۱۳۹۶/۰۵/۳۰

Sh_Par

goooooood

۱۳۹۵/۰۹/۱۳

reza9333

good

۱۳۹۴/۰۹/۱۲

S.Aghayani

خوب بود