دانلود برنامه اندروید جعبه لايتنر B15

جعبه لايتنر B15

B15

( 8 )

دسته : آموزش

قیمت : رایگان

نسخه : 5.2

حجم : 11.21 MB

11.21 MB

دانلود : 1,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

جهت فعالسازي برنامه به سايت اصلي برنامه مراجعه نماييد.
نرم افزار يادگيري زبان انگليسي B15
امروزه در دنيا راهكارهاي فراواني براي مبارزه با فراموشي مطرح مي شود و هر راهكار بسته به قدرت خود تا حدي پاسخگوست . اما از ميان اين راه حل ها ، پيشنهاد دكتر سباستين لايتنر و جعبه ي يادگيري او جايگاهي خاص دارد اين روانشناس آلماني توانست راهي براي وارد كردن اطلاعات از حافظه كوتاه مدت به حافظه بلند مدت پيدا كند . حافظه اي كه در آن فراموشي راه ندارد و يادگيري انگليسي براحتي براي شما امکان پذيرمي شود.جايي كه شما به عنوان مثال نام خود ، نام اعضاي خانواده ، نام دوستان صميمي، نام پايتخت ايران و بسياري چيزهاي ديگر را نگاه مي داريد. بعد از پيشنهادات دكتر لايتنر ساخت جعبه هاي يادگيري در جهان آغاز شد .در ايران از اين شيوه ي يادگيري بسيار استقبال شد و جعبه هاي فيزيكي (غير نرم افزاري) موسسه قلم چي ، جعبه يادگيري جي 5 و جعبه يادگيري انگليسي موسسه ي زبان گستر از نمونه جعبه هاي يادگيري هستند كه بر اين اساس كار مي كنند.در جهان اين جعبه ها كه در آغاز از موادي چون چوب و پلاستيك ساخته مي شدند روز به روز تغييركردند،جعبه هاي فيزيكي، جاي خود را به نرم افزار هاي زماني دادند و نرم افزار هاي زماني روز به روز تخصصي تر شدند.
با اين مقدمه بايد گفت B15 يك نرم افزار يادگيري زبان انگليسي است كه بر اساس اصول يادگيري دكتر لايتنر كار مي كند . اين نرم افزار كه محيطي كاملا فارسي دارد را بايد جزء دو سه نرم افزار مشابه در دنيا دانست كه كامل ترين امكانات را در جهت مديريت حافظه ارائه مي كنند.
روش دكتر لايتنر بسيار ساده است او اعتقاد داشت كه سه امر در فرستادن اطلاعات از حافظه ي كوتاه مدت به حافظه ي بلند مدت نقش اساسي دارد
1. تعداد تكرارها
2. زمان بين تكرارها
3. تمركز دقيق بر روي واحد هاي اطلاعاتي كه سخت تر به حافظه سپرده مي شوند.
بي 15 اين سه مرحله را به طور كامل مديريت مي كند . بعد از مدتي كار با بي 15 احساس مي كنيد كه تاكنون از قدرت حافظه خود كاملا ناآگاه بوده ايد و از قدرت پنهان در وجودتان شگفت زده خواهيد شد.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۴/۱۲/۱۸

mosavi20

دمت گرم اقای صبحی کارِت درسته.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸

afshinmt4

قیمت زیاد

۱۳۹۳/۰۷/۰۴

ya ali

متاسفانه برنامه برا تبلت نکسوس۷با اندروید۴.۴.۴ هماهنگ نیست و فعال نمی شود . یعنی وقتی گزینه فعال سازی نرم افزار را می زنید برنامه غیرفعال می شودونمی تواند کد دستگاه را پیدا کند. متاسفانه مهندسین این نرم افزار بیشتر از یک سال است که توان رفع این مشکل را ندارند در حالیکه طراح نرافزار مکتب با طرح مشکل و پیگیری از طریق ایمیل بنده ، توانست مشکل برنامه را به راحتی رفع کند. ظاهرا مشکل اصلی در این تبلت نداشتن سیمکارت است که نرم افزار نمی تواند دستگاه و کد آن را شناسایی کند. بنده از طراحان این برنامه درخواست دارد که برای رفع این مشکل لطفا چاره ای اندیشه کنند. یک ستاره فقط برای برنامه داده می شود تا رفع مشکل .

۱۳۹۴/۰۷/۰۳

fahimeons

یک برنامه فوق العاده است برای به خاطر سپاری لغات انگلیسی متشکرم از سازنده و صبحی سافت

۱۳۹۲/۱۲/۰۲

jumper

خیلی عالیه در حالی که منم دارم استفاده میکنم،کسی که بدنبال آپديت خودش باشه فکر نکنم ۱۵ تو این دوره زمونه پولی باش،باتشکر

۱۳۹۳/۰۵/۱۶

joobin2720

بابا نخرید اینو من خریدم بعد گوشیمو عوض کردم ایمیل زدم که کد دستگاهم عوض شده کدفعالسازی جدید واسم بفرستید گفتند برو دوباره بخر!!!!

۱۳۹۲/۱۱/۲۸

Amirali

سلام درست است که برنامه خوبی هست ولی قیمت غیرمنصفانه دارد.

۱۳۹۲/۱۱/۲۷

HDArtworks

یکی از جالب ترین برنامه آموزش زبان. من که معتادش شدم هر روز ازش استفاده میکنم...