دانلود بازی اندروید شهر اسرار (قسمت دوم - فصل اول)

City of Secrets 2 Episode 1

شهر اسرار (قسمت دوم - فصل اول)

( 3 )

دسته : فکری

قیمت : رایگان

نسخه : 1.3

حجم : 291.03 MB

291.03 MB

دانلود : 50,000+

300+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

قسمت دوم از بازی شهر اسرار که توانست جان تازه ای به ژانر ماجرایی ببخشد و تحسین گیمرها و منتقدین را از سراسر دنیا بر انگیزد،
این بازی ضمن داشتن گرافیک بسیار زیبایی که به صورت دستی طراحی شده به خوبی خود را با صفحات لمسی نیز وفق داده و کنترل کاراکتر اصلی در آن تنها با چند لمس ساده و حرکت انگشت روی صفحه نمایشگر انجام میشود.
کلیه گفتگوها در این بازی به صورت صوتی هستند. بازی دارای دو درجه سختی مختلف برای مبتدی های و حرفه ای هاست.
معماهای این بازی همچون بازی های ماجرایی کلاسیک با استدلال و تفکر قابل حل هستند.
ماجراهای خطرناک معمولا با یک اتفاق ساده شروع میشوند. اتفاق ساده ای که هیچ نشانه ای از خطراتی بزرگتر همچون کرمی غول پیکر، معجون های خطرناک و جادویی، نبرد مردم با رژیمی دیکتاتوری یا شورش کارگران علیه کارفرماهایشان در آن دیده نمیشود. یا حتی دست فروشی با شخصیتی عجیب که باید ماموریتی را از طرف خدایان به انجام برساند تا بتواند ماهی هایش را بفروشد!
اتفاقات ساده معمولا هیچ نشانی از خطر، دردسر و تهدید در خود ندارند و این آغاز تمام ماجراهای خطرناکی است که در آن زندگی یک انسان یا حتی حیوان تبدیل به جهنم میشود.
قاطر قاطر است! حتی یک قاطر هم میتواند قهرمان باشد و قهرمانان هیچ گاه از سرنوشت خود اطلاعی ندارند. چیزی به صبح نمانده بود که صدای وحشتناکی قاطرها را از خواب بیدار کرد و آنها را به وحشت انداخت. همین که قهرمان داستان میخواست خود را از این وضعیت نجات دهد، صداها قطع شدند و او به فکر آن افتاد که حالا وقت غذا خوردن است.
مشکل بازی های ماجرایی آن است که هیچ چیز در آنها آسان گرفته نمیشود. مثلا در این داستان غذایی در یخچال برای خوردن نیست. حتی کشویی هم نیست که غذا در آن باشد و نویسنده هم زندگی قهرمان را به قدر کافی پیچیده کرده است. این اتفاقی ساده برای شروع یک ماجراست و حالا باید دید چه اتفاقات دیگری قرار است بیافتند.
این بازی دارای 4 فصل است و فصل های بعدی آن به زودی ارائه خواهند شد.

 

com.android.vending.CHECK_LICENSE
باز کردن سوکت های شبکه
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
android.permission.BILLING
com.android.vending.BILLING
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
به برنامه اجازه می دهد تا به اطلاعات مربوط به کارهای در حال انجام دستگاه یا کارهایی که اخیرا توسط دستگاه انجام شده دسترسی پیدا کند.
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۴/۱۲/۲۲

zzzzzzzzzzz43343444

هههههههههههههخهههههخخخهههههههههههههههههحححححححححححححححححححححححخخههخححههخخهخحخهحخهحخهحخهحههخحخهحخهحخهححخخههححخخههخححخخههححخخهه

۱۳۹۴/۰۹/۱۴

horig

به نظر خوب مياد تا دانلود كنيم