اخبار اخبار ایران اپس

آغاز کمپین “دیده شو” برای توسعه دهندگان ایران اپس

آغاز کمپین "دیده شو" برای توسعه دهندگان ایران اپس
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

توسعه دهنده عزیز که ما را در ایران اپس همراهی می کنید؛ ایران اپس در نظر دارد با هدف خدمت رسانی و ارائه خدمات خاص و برتر به توسعه دهندگانی که اپلیکیشن های تولید شده خود را در مارکت ایران اپس قرار داده اند کمپینی را با عنوان دیده شو اجرا نماید. در این کمپین به معرفی اپلیکشن ها و امکانات آن در رسانه های پر طرفدار و مرتبط خواهیم پرداخت و با اطلاع رسانی دقیق تر و بهتر کاربران بیشتر به استفاده از اپلیکیشن های شما ترغیب خواهند شد.

در این کمپین ایران اپس با همکاری رسانه ها و سایت های پربازدید اقدام به انتشار مطلب ارسالی شما در مورد برنامه شما می کند. شما به راحتی می توانید با استفاده از این کمپین در مورد اپلیکیشن خود اطلاعات مناسب را در فضای وب منتشر کنید. این اقدام در کنار معرفی اپلیکیشن شما می تواند برای جستجو های اینترنتی که نیازمند اپلیکیشن شما هستند نیز مفید باشد. بنابراین توصیه می شود ضمن ارسال مطالب آموزنده و معرفی مفید اپلیکیشن خود نکاتی که در ادامه ارائه می گردد را در نظر داشته باشید.

این کمپین می تواند ضمن معرفی بهتر اپلیکیشن های شما به کاربران باعث افزایش دانلودها و برندینگ محصولات شما نیز بشود. برای تهیه مطلب لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. مطلب حداکثر در چهار صفحه تهیه شود و حتما دارای تیتر باشد.
  2. مطلب با زبان ساده و قابل درک برای کاربران نوشته شود.
  3. دو تا چهار تصویر مرتبط با مطلب در مطلب گنجانده شود.
  4. تصویر اصلی مطلب (شامل: آیکن اپلیکیشن، پوستر طراحی شده و …) فراموش نشود.
  5. آیکن اپلیکیشن در انتهای مطلب قرار گیرد.
  6. لینک دانلود از ایران اپس در انتهای مطلب قرار گیرد.

 
لطفا مطالب خود را در قالب یک فایل WORD به ایمیل DIDEHSHO@IRANAPPS.IR ارسال نمایید. امیدواریم تا با همکاری و همراهی شما بتوانیم در ارائه خدمات بهتر و متمایزتر موفق باشیم.

برای نمونه می توانید مطلب ارسالی خود را مطابق فایل نمونه زیر ارسال کنید.

فایل نمونه مطلب برای انتشار

 

برای اطلاع از کمپین ها و اطلاع رسانی ها در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

توسعه دهنده عزیز که ما را در ایران اپس همراهی می کنید؛ ایران اپس در نظر دارد با هدف خدمت رسانی و ارائه خدمات خاص و برتر به توسعه دهندگانی که اپلیکیشن های تولید شده خود را در مارکت ایران اپس قرار داده اند کمپینی را با عنوان دیده شو اجرا نماید. در این کمپین به معرفی اپلیکشن ها و امکانات آن در رسانه های پر طرفدار و مرتبط خواهیم پرداخت و با اطلاع رسانی دقیق تر و بهتر کاربران بیشتر به استفاده از اپلیکیشن های شما ترغیب خواهند شد. در این کمپین ایران اپس با همکاری رسانه ها و…
رپورتاژ اپلیکیشن های توسعه دهندگان - 10

10

User Rating: 3.05 ( 3 votes)

نظر بدهید