اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

اضافه شدن نظرسنجی به استوری ها، آپدیت جدید اینستاگرام

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اینستاگرم اخیرا به روز رسانی را منتشر کرده که امکان ایجاد نظرسنجی در استوری ها را فراهم می آورد. برای نظرسنجی استیکرهای جداگانه ای در نظر گرفته شده است که کار با آنها بسیار ساده است. کافی است فقط استیکر نظرسنجی را از بین سایر استیکرهای مربوط به استوری پیدا کرده و به راحتی و تنها با یک حرکت انگشت آن را روی تصویر مورد نظرتان رها کنید. بعد از این سوال نظرسنجی و گزینه های جواب از شما پرسیده خواهد شد. حال از این پس هر کس استوری شما را ببیند می تواند به سوال نظرسنجی آن نیز پاسخ بدهد (گزینه مورد نظرش را از بین گزینه هایی که قرار داده اید انتخاب کند).

نمایی از قابلیت نظرسنجی در اینستاگرم

مشاهده نتیجه نظرسنجی

هر کاربری که به سوال پاسخ بدهد می تواند نتایج مربوط به آن نظرسنجی را نیز ببیند. خود شما هم میتوانید نتایج نظرسنجی تان را ببینید. کافی است فقط فهرست بازدیدکنندگان از استوری تان را باز کرده و در آنجا علاوه بر اطلاع از اینکه هر گزینه چقدر رای آورده ببینید هر کدام از بازدیدکنندگان نیز به کدام گزینه رای داده اند. این قابلیت جدید استوری ها می تواند معرف شکل جدیدی از تعامل بین کاربران اینستاگرم باشد. این قابلیت بالاخص برای کسب و کارها و برندهای مختلف سودمند خواهد بود. آنها می توانند با برگزار کردن یک نظرسنجی نظر تک تک مشتریان شان را راجع به یک محصول خاص بدانند و علاوه بر این ببینند اساسا آن محصول تا چه اندازه بین مشتریان شان طرفدار پیدا کرده است.

فهرست نتایج نظرسنجی یک استوری در اینستاگرم

نظرسنجی راهکار مشاغل

به عنوان مثال رستوران ها میتوانند غذاهای مختلف خود را سوژه نظرسنجی هایشان کنند. کسب و کارهای فعال در صنعت پوشاک و مُد نیز می توانند از همین طریق نه تنها نظر مشتریان شان را راجع به محصولات جدیدشان بدانند بلکه با برگزاری نظرسنجی های خلاقانه حتی برای یک محصول تبلیغ کنند. قطعا این یکی از کم خرج ترین و ساده ترین راههایی خواهد بود که کسب و کارها می توانند با مخاطبان و مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. روشی که در عین سادگی بسیار هم کاربردی است چون بر بستری اتفاق می افتد که بیش از چند صد میلیون مخاطب و کاربر دارد.

ابزار تراز کردن و انتخاب رنگ در اینستاگرم

شایان ذکر است که در آپدیت جدید اینستاگرم دو قابلیت جدید دیگر نیز اضافه شده اند. اول اینکه از این پس می توانید با ابزار قطره چکان و دقیقا مثل برنامه های ویرایشگر عکس رنگی را از هر بخشی از تصویر خود انتخاب کرده و از آن به عنوان رنگ فونت نوشته هایتان استفاده کنید. دوم اینکه با ابزار تراز کننده می توانید نوشته ها و استیکرهایتان را درست در مرکز تصویر قرار دهید. البته فعلا دو قابلیت فوق برای نسخه آی او اس اینستاگرم ارائه شده اند ولی احتمالا به زودی برای نسخه اندروید آن نیز منتشر خواهند شد.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اینستاگرم اخیرا به روز رسانی را منتشر کرده که امکان ایجاد نظرسنجی در استوری ها را فراهم می آورد. برای نظرسنجی استیکرهای جداگانه ای در نظر گرفته شده است که کار با آنها بسیار ساده است. کافی است فقط استیکر نظرسنجی را از بین سایر استیکرهای مربوط به استوری پیدا کرده و به راحتی و تنها با یک حرکت انگشت آن را روی تصویر مورد نظرتان رها کنید. بعد از این سوال نظرسنجی و گزینه های جواب از شما پرسیده خواهد شد. حال از این پس هر کس استوری شما را ببیند می تواند به سوال نظرسنجی آن نیز پاسخ…

به این مطلب امتیاز دهید

آپدیت جدید اینستاگرم: اضافه کردن نظرسنجی به استوری ها - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 4.28 ( 4 votes)

نظر بدهید