اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

آپدیت جدید بازی انگری بردز 2 در دومین سالگرد ساخت این بازی

آپدیت جدید بازی انگری بردز 2
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر شما هم جزء طرفداران بازی های موبایلی باشید قطعا با نام انگری بردز آشنایی دارید. بازی ساده ای که توانست در مدت زمان کوتاهی موفقیت های بزرگی بدست آورد. این موفقیت ها به قدری بود که حتی انیمیشن، کتاب و عروسک های انگری بردز نیز پس از مدتی روانه بازار شد. بازی انگری بردز از آن دسته بازی هایی است که می تواند مدتها شما را به خود سرگرم کند. محیط بامزه بازی، گیم پلی ساده و در عین حال جالب و هیجان انگیز آن، پازل های مکانیکی متفاوت و متنوع و البته داشتن یک روند داستانی جذاب همه از فاکتورهایی هستند که در موفقیت این بازی تاثیرگذار بوده اند.

شرکت سازنده انگری بردز، Rovio پس از موفقیت های سری اول این بازی قسمت دوم آن را نیز با نام انگری بردز 2 روانه بازار کرد. این قسمت از بازی نیز شاهد تغییرات زیادی هم از لحاظ گیم پلی و هم از لحاظ گرافیکی بود. از جمله این تغییرات می توان به امکان انتخاب پرنده ها اشاره کرد. اگر یادتان باشد در سری اول انگری بردز یک سری پرنده در هر مرحله به شما داده می شد. اما در انگری بردز 2 شما می توانید پرنده هایتان را انتخاب کنید. همچنین با خراب کردن بلوک های بیشتر می توانید نوار تخریب خود را پر کنید و در ازای این کار یک پرنده اضافی جایزه بگیرید.

نمایی از بازی انگری بردز 2

بازی انگری بردز 2 اخیرا دومین سالگرد ساخت خود را نیز پشت سر گذاشت و به همین مناسبت آپدیت جدیدی نیز از طرف Rovio برای آن منتشر شد. مهمترین ویژگی این آپدیت اضافه کردن کلن ها به بازی بوده است. این یعنی شما می توانید از این پس با دوستان تان یا کاربران دیگر یک گروه (کلن) تشکیل دهید و دقیقا مثل خیلی دیگر از بازی ها به سراغ چالش های گروهی، لیگ ها و رویدادهایی با محدودیت زمانی هم بروید. اعضای گروه مثل بازی کلش رویال می توانند به بالا بردن امتیاز کلی و سطح گروه شان کمک کنند. هر چقدر جمع امتیازاتی که اعضای گروه می گیرند بالاتر باشد جوایز آنها نیز بزرگتر خواهد بود.

تورنومنت ها در بازی انگری بردز 2

همچنین امکان چت با دیگر اعضای گروه نیز وجود دارد. البته برای باز کردن قفل کلن ها در بازی باید به سطح 7 رسیده باشید که البته کار مشکلی نیست. کافی است فقط کمی بیشتر بازی کنید و امتیاز تجربه بیشتری بدست آورید. بعد از اینکه به سطح 7 رسیدید می توانید به هر کلنی که خواستید بپیوندید. همچنین با خرج کردن 350 الماس (جم) می توانید کلن خودتان را تشکیل دهید. نظر شما در مورد آپدیت جدید بازی انگری بردز 2 چیست؟ آیا اضافه شدن کلن ‌ها باعث جذابیت بیشتر این بازی خواهد شد؟

ویدیویی از آپدیت جدید بازی انگری بردز 2

دانلود جدیدترین نسخه بازی انگری بردز 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اگر شما هم جزء طرفداران بازی های موبایلی باشید قطعا با نام انگری بردز آشنایی دارید. بازی ساده ای که توانست در مدت زمان کوتاهی موفقیت های بزرگی بدست آورد. این موفقیت ها به قدری بود که حتی انیمیشن، کتاب و عروسک های انگری بردز نیز پس از مدتی روانه بازار شد. بازی انگری بردز از آن دسته بازی هایی است که می تواند مدتها شما را به خود سرگرم کند. محیط بامزه بازی، گیم پلی ساده و در عین حال جالب و هیجان انگیز آن، پازل های مکانیکی متفاوت و متنوع و البته داشتن یک روند داستانی جذاب همه…

به این مطلب امتیاز دهید

آپدیت جدید بازی انگری بردز 2 در دومین سالگرد ساخت این بازی - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید