اخبار فن آوری نرم افزار

آپدیت جدید بازی کلش رویال با گیم پلی متفاوت

آپدیت جدید بازی کلش رویال
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

بازی کلش رویال از زمان انتشارش تاکنون (5 سال پیش) نه تنها گیم پلی جدیدی را در سبک استراتژی معرفی کرده بلکه با آپدیت های به موقع توانسته همچنان تازگی خود را برای طرفدارانش حفظ کند. نتیجه اینکه این بازی همچنان برای شرکت سازنده اش (سوپرسل) سودآوری بالایی داشته و توانسته جمع کاربرانی میلیونی خود را هم حفظ کند. کارت های جدید، آوردگاه های (آرناهای) جدید، تورنومنت ها و حالت دو به دو از جمله مواردی هستند که در آپدیت های مختلف به بازی اضافه شده اند. اما ظاهرا این بار قرار است سوپرسل در آپدیت جدید کلش رویال میدان جنگ را به میدان مسابقه فوتبال آمریکایی تبدیل کند!

کلش رویال با طعمی متفاوت!

آپدیت جدید تورنومنت های جدیدی را با نام Touchdown به بازی کلش رویال اضافه خواهد کرد. Touchdown در واقع حالت جدیدی است که در آن میدان جنگ تبدیل به زمین مسابقه فوتبال آمریکایی شده است. در این حالت دیگر خبری از برج ها، رودخانه و پل نیست و هشت بازیکن می توانند در قالب چهار تیم دو نفره با هم رقابت کنند (دو تیم دو نفره در یک طرف و دو تیم دو نفره دیگر در طرف مقابل). همانطور که در فوق اشاره شد گیم پلی این حالت با حالت معمول بازی کاملا متفاوت است: در این حالت هر طرف که شامل دو تیم دو نفره است باید سعی کند سه تن از نیروهای خود را به انتهای زمین طرف مقابل برساند.

نمایی از حالت جدید touchdown در بازی کلش رویال

در اینجا هم درست مثل فوتبال آمریکایی خطی در هر دو انتهای زمین کشیده شده که اگر یار تیم مقابل از آن عبور کند یک گل به ثمر میرسد. البته در اینجا به جای گل یک تاج جایزه خواهید گرفت و آن گروهی که بتواند زودتر سه تاج بگیرد برنده بازی است. کارت های بازی همان کارت های سابق هستند. هر تیمی تمام تلاش خود را می کند که کاراکترهایش را به انتهای زمین تیم مقابل برساند. در عین حال باید سعی کند جلوی کاراکترهای تیم مقابل را بگیرد تا همین اتفاق برای خودش نیافتد. شایان ذکر است که در این حالت بیشتر کارت ها محدوده استفاده دارند. به این معنا که شما نمی توانید آنها را در هر جایی از زمین که میخواهید بگذارید. اما امکان استفاده از افسون ها (اسپل ها) در هر جایی از زمین وجود دارد.

نمایی از آپدیت جدید بازی کلش رویال

طبق گفته سوپرسل آپدیت جدید قرار است تا پیش از پایان ماه اکتبر (9 آبان ماه) عرضه شود. اما قبل از آن اگر میخواهید محیط حالت جدید بازی را ببینید اینجا را کلیک کنید.

دانلود جدیدترین نسخه بازی کلش رویال از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

بازی کلش رویال از زمان انتشارش تاکنون (5 سال پیش) نه تنها گیم پلی جدیدی را در سبک استراتژی معرفی کرده بلکه با آپدیت های به موقع توانسته همچنان تازگی خود را برای طرفدارانش حفظ کند. نتیجه اینکه این بازی همچنان برای شرکت سازنده اش (سوپرسل) سودآوری بالایی داشته و توانسته جمع کاربرانی میلیونی خود را هم حفظ کند. کارت های جدید، آوردگاه های (آرناهای) جدید، تورنومنت ها و حالت دو به دو از جمله مواردی هستند که در آپدیت های مختلف به بازی اضافه شده اند. اما ظاهرا این بار قرار است سوپرسل در آپدیت جدید کلش رویال میدان…

به این مطلب امتیاز دهید

آپدیت جدید کلش رویال با گیم پلی متفاوت - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 3 votes)

 

نظر بدهید