اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

اسنپ فود برند جدید سفارش غذای اینترنتی در ایران

زودفود با نام جدید اسنپ فود به کار خود ادامه میدهد
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر شما هم اهل سفارش دادن اینترنتی غذا باشید قطعا با نام هایی همچون زود فود، ریحون و امثال هم آشنایی دارید. مجموعه زودفود کار خود را از سال 1388 آغاز کرد و به سرعت مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفت. این مجموعه امکانات متعددی را برای تسهیل سفارش غذای اینترنتی در نظر گرفت که از جمله آنها می توان به سه روش پرداخت (حضوری، اعتباری و آنلاین) و همچنین پرداخت از طریق سرویس جیرینگ اشاره کرد. زودفود در واقع اولین سامانه سفارش اینترنتی غذا در ایران است که دقیقا مانند شرکت هم مجموعه خود (اسنپ) بیشترین تعداد کاربران را به خود جذب کرده است.

ادغام زودفود و اسنپ؟

این دو مجموعه در واقع زیرمجموعه هلدینگ "گروه اینترنت ایران" هستند که مجموعه های دیگری همچون بامیلو، پین تا پین و اسکانو را نیز در خانواده خود دارد. و اکنون خبر جدید: زودفود از امروز کارش را با نام تجاری جدید اسنپ فود ادامه خواهد داد. آیا این ادغام زودفود و اسنپ با یکدیگر است؟ آن طور که در سایت زودفود آمده این تغییر نام در جهت هم افزایی در زمینه ارائه خدمات بهتر به کاربران هر دو اپلیکیشن انجام شده است. اسنپ فود در واقع همان زودفود است منتها با امکاناتی جدید که از اسنپ به عاریت گرفته است. امکاناتی که در واقع بین دو اپلیکشین زودفود و اسنپ به اشتراک گذاشته خواهند شد هر چند هنوز مشخص نیست که این امکانات دقیقا چه هستند.

ادغام زودفود و اسنپ

تحویل سفارشات توسط اسنپ؟

یکی از سوالات کاربران در این زمینه این بوده که آیا از این پس تحویل سفارشات زودفود توسط اسنپ انجام خواهد شد؟ و جواب زودفود به این سوال آن است که در کنار ظرفیت خود رستوران ها برای ارسال سفارشات (پیک های رستوران) زودفود نیز از شبکه ارسال خود که مبتنی بر موتورسیکلت هاست بهره می برد. این جواب البته کاملا مشخص نکرده که از سرویس اسنپ برای این کار استفاده خواهد شد. از طرفی پیک ویژه زودفود نیز از جمله امکاناتی بود که قبل از همکاری نزدیک آن با اسنپ نیز مورد توجه قرار گرفته بود.

اخبار دیگر

زودفود به مناسبت تغییر نامش به اسنپ فود یک کد تخفیف 25 درصدی برای تمام کاربرانش در نظر گرفته است. شما می توانید تا پایان همین هفته کد helloSnappfood را  هنگام سفارش غذا از زودفود در بخش کد تخفیف وارد کرده و از این تخفیف 25 درصدی استفاده کنید. خبر دیگر آن که اسنپ فود در نمایشگاه الکامپ 23 که چند روز پیش افتتاح شد نیز شرکت کرده و همین طور که در شکل می بینید با انتخاب خودروهای قدیمی به عنوان تزئین و رنگ تمام قرمز نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است.

حضور اسنپ فود در نمایشگاه الکامپ 23

دانلود جدیدترین نسخه زودفود از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود جدیدترین نسخه اسنپ از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

 

اگر شما هم اهل سفارش دادن اینترنتی غذا باشید قطعا با نام هایی همچون زود فود، ریحون و امثال هم آشنایی دارید. مجموعه زودفود کار خود را از سال 1388 آغاز کرد و به سرعت مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفت. این مجموعه امکانات متعددی را برای تسهیل سفارش غذای اینترنتی در نظر گرفت که از جمله آنها می توان به سه روش پرداخت (حضوری، اعتباری و آنلاین) و همچنین پرداخت از طریق سرویس جیرینگ اشاره کرد. زودفود در واقع اولین سامانه سفارش اینترنتی غذا در ایران است که دقیقا مانند شرکت هم مجموعه خود (اسنپ) بیشترین تعداد کاربران را…

به این مطلب امتیاز دهید

اسنپ فود برند جدید سفارش غذای اینترنتی در ایران - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 4.6 ( 2 votes)

 

 

2 نظر

  • با سلام خدمت شرکت اسنپ فود احتراما به عرض می رساند در راستای اطلاع رسانی ‌و تبلیغات بازرگانی و پیشبرد اهداف شما مفتخریم با راهکار های نوین و علمی همیارتان باشیم. با تشکر گروه طرح طرفه
    021-22899643 / 09900272681

نظر بدهید