اخبار اخبار ایران اپس

ایران اپس منتخب نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

ایران اپس برنده تندیس بهترین تولید کننده محتوا را در نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اندروید مارکت بین المللی و دیجیتالی ایران اپس تندیس بهترین تولید کننده محتوا را در نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سه شنبه 17 اسفندماه 95 در تالار سینمایی این وزارتخانه برگزار شد. این جشنواره با حضور شرکت های فعال در حوزه رسانه های دیجیتال در روزهای پایانی سال، برگزیدگان خود را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال، هیئت داوران نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال پس از داوری بیش از 2500 اثر، برندگان نهایی را معرفی کرد و فروشگاه اندرویدی ایران اپس جایزه برترین مجموعه در حوزه کسب و کار را از آن خود کرد.

کسب جایزه برترین مجموعه در حوزه کسب و کار

ایران اپس در3 سال گذشته با توسعه سریع و مطمئن زیرساخت‌ ها و ایجاد شیوه ‌های پرداخت امن به پیشروترین مارکت  اندرویدی در ایران تبدیل شده و با بیش از 10 میلیون کاربر و همکاری با حدود 23 هزار توسعه دهنده داخلی و خارجی یکی از موفق ترین مجموعه های کشور در زمینه دیجیتال بوده است. این مجموعه بیش از 16000 اپلیکیشن تولید داخل را در حوزه خانواده و سبک زندگی، سلامت، کسب و کار، آموزش هوشمند و … منتشر کرده است.

gallery

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اندروید مارکت بین المللی و دیجیتالی ایران اپس تندیس بهترین تولید کننده محتوا را در نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال کسب کرد. به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سه شنبه 17 اسفندماه 95 در تالار سینمایی این وزارتخانه برگزار شد. این جشنواره با حضور شرکت های فعال در حوزه رسانه های دیجیتال در روزهای پایانی سال، برگزیدگان خود را معرفی کرد. به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال، هیئت داوران نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال پس از داوری بیش…
ایران اپس - 9.9

9.9

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید