اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

اینستاگرام و یک قابلیت جدید: استریم زنده دو نفره

قابلیت لایو استریم دو نفره اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت thenextweb.com: اینستاگرم در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کمک آن می توان فرد جدیدی را به پخش های همگانی زنده (برادکست ها) که با نام لایو استریم یا استریم زنده نیز شناخته می شوند اضافه کرد. تصور کنید تنها با یک لمس ساده می توانید یک گفتگوی دو نفره را به صورت زنده با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از قابلیت لایو استریم دو نفره می توانید به راحتی آیکن جدیدی که شبیه به دو صورتک خندان است و در پایین سمت راست صفحه قرار گرفته را لمس کنید. فهرست دوستان تان نمایان می شود. حالا می توانید هر کدام از دوستان تان را که خواستید به لایو استریم اضافه کنید. وقتی این کار را کردید صفحه به دو قسمت مساوی تقسیم شده و مخاطبین می توانند هر دوی شما را به صورت زنده ببینند (فرد اضافه شده در پایین صفحه قرار خواهد گرفت). ضمنا می توانید هر موقع که خواستید فرد مورد نظر را از لایو استریم خود حذف کرده و دوست دیگری را اضافه کنید. تمام قابلیت های اینستاگرم برای لایو استریم ها در این حالت نیز برای کاربرانی که لایو استریم شما را می بینند فعال است؛ قابلیت هایی همچون ارسال شکلک، نظر دادن و ذخیره لایو استریم در بخش استوری خود.

قابلیت لایو استریم دو نفره در اینستاگرم

شایان ذکر است که فیس بوک، شرکت مادر اینستاگرم در ماه می قابلیت مشابهی را به سرویس Facebook Live  خود اضافه کرده بود. اکنون که این قابلیت به اینستاگرم هم آمده بعید نیست رقیبانی همچون اسنپ چت که خود همیشه مورد کپی برداری قرار می گرفتند از این قابلیت اینستاگرم کپی برداری کنند. اینستاگرم در حال حاضر در حال آزمایش قابلیت مذکور با جمع کوچکی از کاربران خود است و اعلام کرده که این قابلیت طی چند ماه آینده رسما به اپلیکیشن اینستاگرم اضافه خواهد شد.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

برای دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت thenextweb.com: اینستاگرم در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کمک آن می توان فرد جدیدی را به پخش های همگانی زنده (برادکست ها) که با نام لایو استریم یا استریم زنده نیز شناخته می شوند اضافه کرد. تصور کنید تنها با یک لمس ساده می توانید یک گفتگوی دو نفره را به صورت زنده با دیگران به اشتراک بگذارید. برای استفاده از قابلیت لایو استریم دو نفره می توانید به راحتی آیکن جدیدی که شبیه به دو صورتک خندان است و در پایین سمت راست صفحه قرار گرفته را لمس کنید.…

به این مطلب امتیاز دهید

اینستاگرم و یک قابلیت جدید: استریم زنده دو نفره - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید