بررسی بازی نقد و بررسی

برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (فروردین 1396)

پنج بازی برتر اندرویدی فروردین 96 به انتخاب ایران اپس
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

این شما و این هم پنج بازی برتر اندرویدی در فروردین ماه 1396 به انتخاب ایران اپس،

1. بازی اندرویدی Super Mario Run

بازی که دیگر احتیاجی به معرفی ندارد. Super Mario را دیگر همه می شناسند! هر چند بازی های زیادی در سبک سوپر ماریو منتشر شده اند (به طوری که در ایران اپس دسته بندی جداگانه ای به نام دنیای سوپر ماریو به آنها اختصاص یافته است) با این وجود Super Mario Run بازی است که توسط سازنده اصلی آن یعنی نینتندو ساخته شده و از این رو بیش از هر بازی دیگری در این سبک به سوپر ماریویی که در کنسول های قدیمی وجود داشت نزدیکتر است. علاوه بر این حالت های جدیدی همچون تور جهانی و رالی وزغ ها نیز به بازی اضافه شده اند که حالت دوم در واقع حالت رقابتی است که در آن می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا برای بدست آوردن بالاترین امتیاز رقابت کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Super Mario Run

دانلود بازی اندرویدی Super Mario Run از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

2. بازی اندرویدی N.O.V.A Legacy

فصل اول از بازی پرطرفدار N.O.V.A. در محیطی علمی تخیلی کاری از شرکت گیم لافت؛ این بازی بیشترین شباهت را به قسمت پنجم بازی Modern Combat دارد و در سبک تیراندازی از زاویه دید اول شخص ارائه شده است. داستان بازی از این قرار است که تکاوری بازنشسته به نام کال واردین بار دیگر به خدمت فرا خوانده می شود تا از نیروهای حکومتی کولونی در برابر حمله موجودات فضایی دفاع کند. کال باید با کمک یِلِنا روبات دستیارش در نبردی نابرابر علیه موجودات فضایی شرکت کرده و پرده از راز حمله ناگهانی آنها بردارد. N.O.V.A. Legacy دارای حالت مسابقه مرگ نیز هست که در آن می توانید با 6 کاربر دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. آخرین نفری که در بازی باقی می ماند برنده بازی است.

نمایی از بازی اندرویدی N.O.V.A Legacy

دانلود بازی اندرویدی N.O.V.A Legacy از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

3. بازی اندرویدی Royale Clans

یک بازی استراتژی فوق العاده در سبک بازی Clash Roayle با گرافیکی چارخانه ای و با کاراکترهای خاص خودش؛ محیط این بازی دقیقا مثل بازی کلش رویال است و همان قوانین بر آن حکمفرما هستند. شما باید دو برجک و یک قلعه حریف را به کمک 8 کارتی که در اختیار دارید از بین ببرید. به ازای از بین بردن هر کدام از آنها یک تاج جایزه خواهید گرفت و هر چقدر پیروزی های بیشتری داشته باشید رده تان بین کاربران بازی بالاتر خواهد رفت. در اینجا هم مثل بازی Clash Royale با هر پیروزی یک صندوقچه خواهید برد (تا 4 تا) و داخل صندوقچه ها هم کارت کاراکترهای جدید یا کاراکترهایی که قبلا قفل شان را باز کرده اید خواهد بود. اگر تعداد این کارت ها به حد نصابی برسد می توانید سطح کاراکتر مربوطه را ارتقا بدهید.

نمایی از بازی اندرویدی Royale Clans

دانلود بازی اندرویدی Royale Clans از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

4. بازی اندرویدی Football Master

یک بازی استراتژی فوق العاده مخصوص کسانی که عاشق مربیگری فوتبال هستند. فوتبالیست های این بازی همان فوتبالیست هایی هستند که در بازی معروف فیفا آنها را دیده اید و اتفاقا تحت همان مجوز (لایسنس) نیز هستند. شما می توانید از همان ابتدا برای باشگاه تان لوگو طراحی کنید و در این کار از لوگوی معروفترین تیم های فوتبال نیز استفاده کنید. قابلیت چرخش 360 درجه ای به شما اجازه می دهد که بازی را از هر زاویه ای که می خواهید ببینید و بدین ترتیب تسلط بهتری روی تیم تان داشته باشید. همچنین می توانید لباس تیم تان را از بین آخرین لباس های رسمی تیم های فوتبال در سال های 2016 و 2017 انتخاب کنید و همراه با تیم تان در معروفترین جام ها و لیگ های دنیا همچون لیگ برتر انگلستان، جام قهرمانی باشگاه های اروپا و جام قهرمانان نیز شرکت کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Football Master

دانلود بازی اندرویدی Football Master از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

5. بازی اندرویدی King Arthur

بازی مبارزه ای جالبی که از روی فیلم شاه آرتور ساخته شده است. شما در این بازی نقش شاه آرتور را بازی می کنید و باید همراه با شوالیه های وفادارتان و با کمک شمشیر افسانه ای شاه آرتور (اِکس کَلیبر) وورتی گِرن و نیروهای مهاجمش را عقب برانید. زمان حمله بردن در این بازی بسیار مهم است و اگر می خواهید بهترین نتیجه را از ضربات خود بگیرید باید بدانید کی و چه موقع ضربه را وارد کنید. ضمنا می توانید از بازی تان با کیفیت اچ دی نیز فیلمبرداری کرده و آن را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

نمایی از بازی اندرویدی King Arthur

دانلود بازی اندرویدی King Arthur از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

این شما و این هم پنج بازی برتر اندرویدی در فروردین ماه 1396 به انتخاب ایران اپس، 1. بازی اندرویدی Super Mario Run بازی که دیگر احتیاجی به معرفی ندارد. Super Mario را دیگر همه می شناسند! هر چند بازی های زیادی در سبک سوپر ماریو منتشر شده اند (به طوری که در ایران اپس دسته بندی جداگانه ای به نام دنیای سوپر ماریو به آنها اختصاص یافته است) با این وجود Super Mario Run بازی است که توسط سازنده اصلی آن یعنی نینتندو ساخته شده و از این رو بیش از هر بازی دیگری در این سبک به سوپر…

به این مطلب امتیاز دهید

برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (فروردین 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید