اخبار فن آوری نرم افزار

لحظه شماری برای انتشار بازی Super Mario Run

پیش ثبت نام بازی اندرویدی super mario run
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidheadlines.com: ثبت نام برای دریافت بازی Super Mario Run از چند روز پیش در گوگل پلی آغاز شده است. کاربرانی که برای دریافت این بازی از قبل ثبت نام کرده باشند به محض انتشار بازی از طریق یک اعلان سروری (پوش) از این موضوع مطلع خواهند شد. شرکت سازنده بازی (نینتندو) هنوز زمان دقیقی برای انتشار رسمی آن معین نکرده ولی با توجه به اینکه ثبت نام برای دریافت این بازی از چند روز پیش در گوگل پلی آغاز شده میتوان حدس زد که زمان زیادی تا انتشار آن نمانده و به احتمال زیاد این اتفاق حداکثر تا یک ماه آینده خواهد افتاد. تیم پشتیبانی ایران اپس که همیشه در تلاش است جدیدترین و به روزترین بازی های دنیا را در اختیار کاربرانش قرار دهد این بار نیز به محض انتشار بازی Super Mario Run آن را دریافت و برای دانلود در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت اما اگر شما هم جزء طرفداران پر و پا قرص بازی سوپر ماریو هستید و صبر کردن برایتان مشکل است میتوانید به دسته بندی دنیای سوپر ماریو (قارچ خور) در ایران اپس مراجعه نموده و از بازی های دیگر سوپر ماریو در آن لذت ببرید تا موعد رسمی انتشار بازی فرا رسد.

بنا به گفته مدیران نینتندو سه مرحله اول بازی Super Mario Run رایگان خواهند بود و امکان بازی مجدد در آنها نیز وجود خواهد داشت ولی برای باز کردن قفل سایر مراحل در آن باید مبلغ 9.99 دلار از طریق پرداخت درون برنامه ای بپردازید. این مبلغ برای بسیاری از علاقمندان به بازی های موبایل حتی در خارج از کشور هم زیاد است ولی نینتندو از مواضع خود عقب نشینی نکرده و اظهار داشته که با پرداخت این مبلغ نه تنها مراحل بلکه قفل تمام آیتم های بازی نیز باز خواهد شد. به عبارت دیگر با یک بار پرداخت درون برنامه ای به مبلغ فوق بازی به طور کامل با تمام امکانات و آیتم هایش در اختیار شما خواهد بود. خبر دیگری که در مورد بازی Super Mario Run در دست است آن است که این بازی یک بازی آفلاین نیست و برای انجام آن حتما باید به اینترنت متصل باشید.

نمایی از بازی super mario run

بازی Super Mario Run در کل 24 مرحله و 6 محیط مختلف داشته و امکان بازی مجدد در تمام مراحل بازی وجود دارد. علاوه بر حالت تک نفره و چند نفره بازی دارای حالت جدیدی است که شاید برای بازی در سبک بازی سوپر ماریو دور از ذهن باشد: حالت شهر سازی. در این حالت کاربران میتوانند با استفاده از سکه هایی که در دیگر حالت های بازی به دست آورده اند مراحل خود را طراحی کرده و آنها را گسترش دهند. ضمنا در این حالت امکان باز کردن قفل کاراکترهای دیگر بازی به غیر از سوپر ماریو که در کل بازی میتوان از آنها استفاده کرد نیز وجود دارد.

برای اطلاع از زمان و دریافت اخبار مربوط به این بازی ایمیل خود را در زیر قراردهید تا در زمان انتشار این بازی به شما اطلاع داده شود.

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

یک نظر

نظر بدهید