بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1396)

ده بازی برتر اندرویدی در تیر ماه 1396
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1396)
مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Space Commander

در یک کلام اگر عاشق بازی های استراتژی جنگی در محیطی فضایی هستید این بازی را از دست ندهید. داستان بازی جنگ بین انسان ها و دو گروه از موجودات فضایی به نام زِک ها و پیرازاها را روایت می کند. در این بازی نیز مثل بازی های استراتژی دیگر امکان تشکیل گروه و مبارزه آنلاین با کاربران دیگر در قابل تورنومنت های مختلف وجود دارد. بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از میدان نبرد بی قانون، کاوش فضایی و ماموریت ویژه. برای اجرای این بازی باید حداقل 2 گیگا بایت حافظه رم داشته باشید و پردازنده گرافیکی گوشی تان نیز از OpenGL ES 3 پشتیبانی کند.

نمایی از بازی اندرویدی Space Commander

دانلود بازی اندرویدی Space Commander از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Free Kick Club

یک بازی فوتبالی جالب با گرافیکی عالی که تمرکزش را روی ضربات پنالتی و کاشته گذاشته است. مثل بازی های استراتژی در این بازی می توانید گروه تشکیل دهید با این تفاوت که گروه ها با نام باشگاه شناخته می شوند. هر چقدر امتیاز بیشتری در بازی بدست آورید به نوعی باعث ارتقا و پیشرفت گروه تان بین گروه های دیگر نیز خواهید شد. هر دو هفته یک بار در این بازی یک فصل جدید آغاز می شود که می توانید شانس تان را برای قهرمانی در آن امتحان کنید. از نقاط قوت این بازی میتوان به طراحی عالی مدل سه بعدی فوتبالیست ها در آن و همچنین الگوبرداری از حرکات حرفه ای ترین بازیکنان فوتبال دنیا در طراحی حرکات آنها اشاره کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Free Kick Club

دانلود بازی اندرویدی Free Kick Club از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Siege: Titan Wars

محیط این بازی شباهت زیادی به بازی کلش رویال دارد با این تفاوت که جنگ و درگیری در آن نفس گیر تر و خونین تر است. همانند بازی کلش رویال شما باید با گروهی از کارت هایی که خودتان انتخاب می کنید در نبردها شرکت کنید. امکان تشکیل گروه، رد و بدل کردن کارت با هم گروهی هایتان و ارتقای سطح نیز در این بازی وجود دارد. همچنین با باز کردن صندوقچه های کارت می توانید به کارت های جدیدی دست پیدا کنید یا سطح کارت های فعلی تان را بالاتر ببرید. از آنجایی که این بازی یک بازی آنلاین است برای انجام آن نیز حتما باید به اینترنت متصل باشید.

نمایی از بازی اندرویدی Siege: Titan Wars

دانلود بازی اندرویدی Siege: Titan Wars از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Stickman Run: Shadow Adventure

بازی دیگری از سری بازی های آدمک با گرافیک دو بعدی سیاه و سفید و گیم پلی هیجان انگیز. سیاه و سفید بودن گرافیک بازی نه نقطه ضعف که نقطه قوت آن است چرا که به وهم آور بودن محیط بازی کمک کرده است. داستان بازی داستان دخترکی به نام "زیبایی" است که سر دسته موجودات افسانه ای او را دزدیده و با خود به قلعه اش برده است. آدمک ها رد او را گرفته اند و حالا برای آنکه "زیبایی" را از دست او نجات دهند باید با انواع و اقسام خطرات و موجودات شیطانی روبرو شوند. می گویند تا زمانی که "زیبایی" نفس می کشد دنیا هم روشن است. اگر او بمیرد همه جا تاریک خواهد شد!

نمایی از بازی اندرویدی Stickman run: shadow adventure

دانلود بازی اندرویدی Stickman Run: Shadow Adventure از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Ultimate Tennis: Revolution

قسمت دیگری از بازی Ultimate Tennis یکی از موفق ترین بازی های موبایلی تنیس با بیش از 10 میلیون دانلود از سراسر دنیا. به گفته سازندگان بازی این قسمت از بازی هم از لحاظ گرافیکی بهبود یافته و هم ساز و کار جدیدی در آن برای ارتقای تنیس بازان و مهارت های آنها معرفی شده است. در این بازی از موتور Havok و فناوری ثبت حرکت (موشن کپچر) و شبیه سازی لباس نیز استفاده شده است. شما در طول بازی می توانید به مهارت هایی همچون آبشار، انداختن توپ، چرخش در ارتفاع بالا، ضربه زدن به توپ قبل از رسیدن به زمین و انداختن توپ درست به پشت تور دست پیدا کرده و آن را برای تنیس بازتان فعال یا غیرفعال کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Ultimate tennis: revolution

دانلود بازی اندرویدی Ultimate Tennis: Revolution از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Castle Siege

بازی تفننی استراتژی جالبی با گرافیک کارتونی بامزه که نمی توان آن را بی شباهت به بازی انگردی بردز دانست. داشتن یک تاکتیک مناسب چه در ساخت قلعه و چه در انتخاب سلاح هایی که با آنها به دشمن حمله می کنید اهمیت زیادی دارد. شما می توانید گلوله ها یا اشیاء مختلفی را برای پرتاب با منجنیق هایتان بسازید. ساخت قلعه ای برای خودتان و مدیریت آن نیز به عهده شماست. امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگر بازی نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Castle Revenge

دانلود بازی اندرویدی Caste Revenge از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Rider

یک بازی تفننی فوق العاده با گرافیکی ساده و محیطی با نورهای نئونی از یکی معروفترین سازندگان بازی های تفننی: گروه توسعه دهندگان Ketchapp. شما باید با موتورتان از مسیرهای نورانی و موانع مختلف آنها عبور کنید. بازی دارای 32 مرحله جالب در 10 محیط متفاوت است. همچنین در طول بازی می توانید قفل 40 موتور سیکلت دیگر که 4 تای آنها جزء موتورهای ویژه بازی هستند را نیز باز کنید. ضمنا امکان انجام حرکات آکروباتیک نیز در بازی وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Rider

دانلود بازی اندرویدی Rider از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Race Kings

اگر به دنبال یک بازی مسابقه ای فوق العاده در حد و اندازه های بازی Need for Speed هستید این بازی را حتما امتحان کنید. گرافیک این بازی واقعا از بازی Need for Speed چیزی کم ندارد. افکت های صوتی و بصری فوق العاده ای نیز در آن لحاظ شده است. افکت هایی همچون بلند شدن دود از لاستیک ماشین ها هنگام سرعت رفتن و صدای کشیده شدن لاستیک روی آسفالت هنگامی که با تمام سرعت سر پیچ ها دور می زنید. امکان مسابقه دادن با کاربران دیگر به صورت آنلاین نیز وجود دارد. در واقع این بازی یک بازی کاملا آنلاین است و برای انجام آن باید به اینترنت متصل باشید.

نمایی از بازی اندرویدی Race Kings

دانلود بازی اندرویدی Race Kings از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Castle Crush

باز هم بازی دیگری شبیه به بازی کلش رویال! این بار با گرافیکی سه بعدی و تغییر جهت میدان نبرد (افقی به جای عمودی). در این بازی هم مثل بازی کلش رویال اساس بازی بر کارت ها و قابلیت های آنهاست. هر کارتی معرف یک واحد جنگی است که قابلیت ارتقا هم دارد. بازی اساسا یک بازی آنلاین است و برای انجام آن حتما باید به اینترنت متصل باشید. شما در طول بازی می توانید قفل 40 کارت که بعضی از آنها واحد جنگی و برخی دیگر افسون (اسپل) هستند را باز کنید. در این بازی هم مثل بازی کلش رویال با پیروزی در برابر کاربران دیگر مدال هایتان بیشتر خواهد شد و به صندوقچه های کارت دست پیدا خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Caste Crush

دانلود بازی اندرویدی Castle Rush از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Combat Elite: Border Wars

یکی از بهترین بازی های حادثه ای معرفی شده در این ماه. شما در این بازی نقش تک تیراندازی را بازی می کنید که از مرگبارترین سلاح ها استفاده می کند. برخی از سلاح هایی که در این بازی می توانید استفاده کنید عبارتند از آر پی جی، تفنگ تک تیرانداز، انواع سلاح های جنگی و طپانچه و نارنجک. امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگر بازی نیز وجود دارد. در طول بازی شما حتی با خودروهای زرهی و هلی کوپترهای دشمن نیز روبرو می شوید که البته برای از بین بردن آنها باید از سلاح های زره شکن استفاده کنید. ماموریت های شما در سراسر دنیا خواهد بود و معمولا در آنها باید شهری را از دست نیروهای جنگی دشمن نجات دهید.

نمایی از بازی اندرویدی Combat Elite: Border Wars

دانلود بازی اندرویدی Combat Elite: Border Wars از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1396) مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Space Commander در یک کلام اگر عاشق بازی های استراتژی جنگی در محیطی فضایی هستید این بازی را از دست ندهید. داستان بازی جنگ بین انسان ها و دو گروه از موجودات فضایی به نام زِک ها و پیرازاها را روایت می کند. در این بازی نیز مثل بازی های استراتژی دیگر امکان تشکیل گروه و مبارزه آنلاین با کاربران دیگر در قابل تورنومنت های…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

 

نظر بدهید