اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

یوتیوب و قابلیت نمایش بازدیدکنندگان همزمان

قابلیت جدید نمایش تعداد بازدیدکنندگان همزمان در یوتیوب
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com: از بین سرویس های مختلف گوگل به نظر می رسد یوتیوب سرویسی است که بیشترین میزان تست ها را تجربه کرده است. تست هایی که در نهایت منجر به اضافه شدن قابلیتی جدید به این سرویس می شوند. و حالا باز هم تستی دیگر برای این سرویس محبوب: بر اساس آخرین اخبار یوتیوب در حال تست قابلیتی جدید است که به آن اجازه می دهد تعداد بازدیدکنندگان همزمان یک ویدیو را نشان دهد.

در حال حاضر در صفحه یک ویدیوی یوتیوبی تعداد کل بازدیدهایی که آن ویدیو دریافت کرده و همچنین تعداد لایک های و دیسلایک های آن نشان داده می شوند. با اضافه شدن قابلیت جدید شما می توانید از تعداد بازدیدکنندگانی که همین الان در حال تماشای یک ویدیو هستند نیز مطلع شوید. البته این قابلیت فعلا فقط برای نسخه اندرویدی یوتیوب تست می شود ولی در صورت ارائه برای اندروید برای سیستم عامل های دیگر و نسخه وب یوتیوب نیز ارائه خواهد شد.

قابلیت نمایش بازدیدکنندگان همزمان در یوتیوب

تعداد بازدیدکنندگان همزمان همانطور که در شکل فوق می بینید به صورت یک عبارت خاکستری رنگ زیر عنوان ویدیو و بالای آیکن لایک قرار می گیرد. موقعیت مکانی این عبارت و اندازه آن طوری انتخاب شده که باعث کاهش دید بیننده به بقیه قسمت ها نشود. نمایش تعداد بازدیدکنندگان همزمان می تواند برای کانال دارها و ارائه کنندگان ویدیو در یوتیوب بسیار جالب توجه باشد. در واقع بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان همزمان برای یک ویدیو می تواند یکی از نشانه های پربازدید شدن یا به اصطلاح وایرال شدن آن ویدیو باشد. چیزی که قطعا تمام ارائه کنندگان ویدیو به دنبال آن هستند. برای کاربران یوتیوب البته این چیزی بیش از یک آمار معمولی نیست. آماری که نشان می دهد چند نفر دیگر در گوشه و کنار دنیا در حال دیدن همان ویدویی هستند که آنها هستند.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com: از بین سرویس های مختلف گوگل به نظر می رسد یوتیوب سرویسی است که بیشترین میزان تست ها را تجربه کرده است. تست هایی که در نهایت منجر به اضافه شدن قابلیتی جدید به این سرویس می شوند. و حالا باز هم تستی دیگر برای این سرویس محبوب: بر اساس آخرین اخبار یوتیوب در حال تست قابلیتی جدید است که به آن اجازه می دهد تعداد بازدیدکنندگان همزمان یک ویدیو را نشان دهد. در حال حاضر در صفحه یک ویدیوی یوتیوبی تعداد کل بازدیدهایی که آن ویدیو دریافت کرده و همچنین…

به این مطلب امتیاز دهید

یوتیوب و قابلیت نمایش بازدیدکنندگان همزمان - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 3.43 ( 2 votes)

 

نظر بدهید