بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی 5 بازی برتر اندرویدی اسفند ماه (1395)

پنج بازی اندرویدی برتر اسفند ماه 1395
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

معرفی برترین بازی های اسفند ماه 1395 به انتخاب ایران اپس، با ما باشید!

بازی اندرویدی Knights Fight: Medieval Arena

Knights Fight: Medieval Arena یک بازی مبارزه ای فوق العاده است که از لحاظ محیط شباهت زیادی به بازی Stormborne و I, Galidator  دارد. از نقاط قوت این بازی میتوان به گرافیک و گیم پلی بی نظیر آن اشاره کرد. بازی داری تورنومنت های هفتگی است که در آنها با بازیکنان دیگر به صورت آنلاین مبارزه کرده و در صورت پیروزی برنده جوایز بزرگی خواهید شد. در طراحی حرکت ها و ضربات کاراکترهای این بازی از فناوری ثبت حرکت (موشن کپچر) استفاده شده است. موشن کپچر فناوری است که با استفاده از آن میتوان حرکات یک انسان واقعی را به مدل کاراکترهای رایانه ای منتقل کرد و از این رو کاراکترهایی که حرکات آنها با استفاده از این فناوری طراحی شده است بسیار طبیعی خواهد بود.

بازی اندرویدی Knights Fight: Medieval Arena

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود بازی اندرویدی Knights Fight: Medieval Arena از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Call of Outlaws

اگر عاشق غرب وحشی و هفت تیر و هفت تیرکشی هستید این بازی را از دست ندهید! شما در این بازی نقش کاراکتری را بازی میکنید که مدتی است با دنیای هفت تیر و هفت تیر کشی خداحافظی کرده و تصمیم گرفته که مرد زندگی باشد! اما دنیای هفت تیر کشی دست از سر او بر نمیدارد! خلافکاری به نام ویلی یانگ همسر او را میدزدد و حالا او مجبور است برای نجات همسرش بار دیگر هفت تیرش را به کمر ببندد! بازی در حال حاضر دارای دو حالت تمرینی و داستانی است و قرار است به زودی حالت دوئل نیز به آن اضافه شود که در آن میتوانید با بازیکنان دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین دوئل کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Call of Outlaws

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود بازی اندرویدی Call of Outlaws از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Drone Air Assault 2

قسمت دوم از بازی محبوب Drone  Air Assault با 120 ماموریت هیجان انگیز که در آن نقش فرمانده ناوگانی از هلی کوپترهای آتش بار، هلی کوپترهای جنگی و پهبادها را بازی خواهید کرد. البته این ظاهر ماجراست! چون در اصل شما فرمانده تمام واحدهای نظامی چه دریایی، چه هوایی و چه زمینی هستید و میتوانید مجموعه ای از تانک ها، خودروهای زره پوش و رزم ناوها را در کنار نیروهای هوایی تان هدایت کنید. شرایط جغرافیایی در این بازی اهمیت زیادی دارد و اگر نتوانید خود را به آن وفق دهید به مشکل بر خواهید خورد. از طرفی بسته به شرایط جغرافیایی منطقه  ممکن است با مشکلاتی همچون مه غلیظ یا طوفان های شنی نیز روبرو شوید.

نمایی از بازی اندرویدی Drone Air Assault 2

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود بازی اندرویدی Drone Air Assault 2 از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Rival Gears Racing

بازی مسابقه ای جالبی با گرافیکی فوق العاده که بیشتر طراحی ماشین هایش جالب توجه است. شاید اگر از پشت این ماشین ها را ببینید بیشتر به یک ماشین مدرن شباهت داشته باشند در حالی که اگر جلوی ماشین را ببینید بر این موضوع صحه خواهید گذاشت که طراحی آنها منحصر به فرد است. قسمت جلویی این ماشین ها بیشتر به یک سفینه فضایی شباهت دارد تا یک ماشین. با این وجود شکل کلی ماشین حفظ شده و همچنان میتوان نام ماشین را روی آن گذاشت! این بازی را میتوانید به صورت آنلاین و تیمی بازی کنید و از شرکت در مسابقات هرمی آن لذت ببرید.

نمایی از بازی اندرویدی Rival Gears Racin

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود بازی اندرویدی Rival Gears Racing از ایران اپس

 

بازی اندرویدی Robot Fighting 2

اگر مسابقه نبرد روبات های کنترلی را در تلویزیون دیده باشید دیگر نیازی نیست برایتان توضیح دهیم در این بازی باید چه کار کنید اما برای کسانی که این مسابقه را ندیده اند باید بگوییم این یک نبرد رو کم کنی بین روبات های کنترلی است که هر کدام به سلاحی خاص مجهز شده و روشی خاص برای از بین بردن حریف شان دارند. شما میتوانید روبات تان را به هر شکلی که خواستید بسازید و آن را به هر سلاح یا پوشش دفاعی که خواستید مجهز کنید تا بتوانید به مصاف روبات هایی همچون روبات بمب گذار، روبات حفاری، روبات اره برقی و روبات میخ پرت کن بروید. این مسابقه مرگ روبات هاست!

نمایی از بازی اندرویدی Robot Fighting 2

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود بازی اندرویدی Robot Fighting 2 از ایران اپس

 

معرفی برترین بازی های اسفند ماه 1395 به انتخاب ایران اپس، با ما باشید! بازی اندرویدی Knights Fight: Medieval Arena Knights Fight: Medieval Arena یک بازی مبارزه ای فوق العاده است که از لحاظ محیط شباهت زیادی به بازی Stormborne و I, Galidator  دارد. از نقاط قوت این بازی میتوان به گرافیک و گیم پلی بی نظیر آن اشاره کرد. بازی داری تورنومنت های هفتگی است که در آنها با بازیکنان دیگر به صورت آنلاین مبارزه کرده و در صورت پیروزی برنده جوایز بزرگی خواهید شد. در طراحی حرکت ها و ضربات کاراکترهای این بازی از فناوری ثبت حرکت (موشن…
به این مطلب رای دهید
بازی اندرویدی Knights Fight: Medieval Arena - 9.7
بازی اندرویدی Call of Outlaws - 9.4
بازی اندرویدی Drone Air Assault 2 - 9.2
بازی اندرویدی Rival Gears Racing - 9.4
بازی اندرویدی Robot Fighting 2 - 9.2

9.4

به این مطلب رای دهید

User Rating: 4.8 ( 2 votes)