بررسی بازی نقد و بررسی

پنج بازی برتر اندرویدی در ماهی که گذشت (بهمن ماه)

5 بازی برتر اندرویدی
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

ماه گذشته شاهد ارائه بازی های اندرویدی زیادی بودیم که در زیر قصد داریم 5 مورد از بهترین آنها را به شما معرفی کنیم.

  • بازی اندرویدی Batman – Arkham Underworld

تمام سری بازی های اندرویدی بتمن در یک چیز با هم مشترکند آن هم اینکه همیشه شما نقش قهرمان اصلی که همان بتمن باشد را بازی می کنید. بازی Batman- Arkham Underworld این سنت همیشگی را شکسته است! یعنی این بار شما می توانید در نقش سر دسته خلافکاران و روانی های شهر آرکهام ظاهر شوید، کاراکترهای معروفی همچون ریدلر، هارلی کویین، کیلر کراک و اسکیر کرو را به خدمت بگیرید و به جنگ بتمن بروید! بازی Batman – Arkham Underworld در واقع یک بازی استراتژی است که در آن می توانید با گروه خلافکاران خود به جنگ کاربران دیگر هم بروید و درست مثل بازی هایی همچون بازی کلش آو کلنز اموال آنها را غارت کنید و از آنها برای ارتقای کاراکترهایتان یا بناهای مخفیگاه تان (همان پایگاه تان) استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Batman – Arkham Underworld

دانلود بازی اندرویدی Batman – Arkham Underworld از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

  • بازی اندرویدی Racing Extreme – Best Driver

بازی Racing Extreme که می توان گفت از لحاظ گیم پلی و گرافیک چیزی کمتر از بازی معروف Asphalt Xtreme ندارد. شما در این بازی می توانید ماشین تان را از بین 30 ماشین در 7 کلاس مختلف انتخاب کنید و در محیط هایی خشن همچون پالایشگاه مخروبه، نیروگاه های متروکه و دشت ها به رقابت با ماشین های دیگری شبیه به ماشین خودتان مشغول شوید. شما حتی می توانید رانندگی با ماشین های لوکس و ضد گلوله دارتز برامبون را هم در این بازی تجربه کنید. ماشین هایی که از سال 1869 تا کنون انتخاب میلیاردرها، فوق ستاره ها، ژنرال ها و حتی دیکتاتورها بوده اند! حواستان را خوب جمع کنید! برخی از رقبای شما در این بازی پیش از این جزء بهترین رانندگان مسابقات رالی در دنیا بوده اند!

نمایی از بازی اندرویدی Racing Extreme – Best Driver

دانلود بازی اندرویدی Racing Extreme – Best Driver از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

  • بازی اندرویدی The Godfather

بازی The Godfather از روی فیلم معروف The Godfather یا پدرخوانده ساخته شده است. البته با همان نام گاد فادر بیشتر شناخته شده است. اگر فیلم گاد فادر را دیده باشید قطعا میدانید که موضوع از چه قرار است ولی اگر این فیلم را ندیده اید باید بگوییم در این بازی شما در نقش معاون دون ویتو کورلئون (همان گاد فادر) ظاهر میشوید و انجام کارهای کثیف مافیایی در سراسر شهر به شما سپرده می شود. قطعا برای انجام این کارها باید گروهی از شرورترین خلافکارها را هم دور خود جمع کنید. وقتی گروه مافیایی خود را جمع کردید و کنترل بخشی از شهر را در دست گرفتید وقت آن می رسد که راههای یک شبه پولدار شدن را پیدا کنید و به سرعت دارایی هایتان را افزایش دهید. البته این بدون درگیری با پلیس و گروه های مافیایی دیگر ممکن نیست. اگر از بازی های مافیایی لذت میبرید باید بگوییم این بازی گل سرسبد تمام این بازی هاست!

نمایی از بازی اندرویدی The Godfather

دانلود بازی اندرویدی The Godfather از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

  • بازی اندرویدی Warfriends

بازی Warfriends را می توان ترکیبی از بازی های استراتژی و حادثه ای دانست که البته هم استراتژی و تاکتیک در آن مهم است و هم سلاح ها و تجهیزات جنگی که سربازان تان دارند. شما در این بازی کنترل گروهی از سربازها را بر عهده دارید و باید با استقرار آنها در محل مناسب و در نظر گرفتن شرایط خاصی که در آن هستید گروه دشمن را شکست دهید. طیف سلاح هایی که در این بازی می توانید از آنها استفاده کنید بسیار وسیع است و هر چیزی را از طپانچه های معمولی تا بازوکاهای ضد تانک شامل می شود. ضمنا امکان بازی آنلاین هم به صورت تکی و هم به صورت گروهی با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد. علاوه بر این بازی دارای حالتی به نام "مسیر جنگ" است که در آن می توانید با دوستان تان یا کاربران دیگری از سراسر دنیا در قالب همکاری بازی کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Warfriends

دانلود بازی اندرویدی warfriends از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

  • بازی اندرویدی Battleplans

عاشق بازی های وایکینگ ها، استراتژی ویا گرافیک کارتونی هستید ؟ این بازی مخصوص شماست! جذابیت این بازی به تنوع تاکتیک های جنگی است که می توانید از آنها استفاده کنید. شما حتی می توانید در لحظه تاکتیک های جنگی خود را طوری تغییر دهید که نتیجه جنگ به نفع شما تغییر کند یا حتی تاکتیک های جنگی دشمن را حدس بزنید و قبل از آنکه آن تاکتیک ها عملی شوند آنها را خنثی کنید. همچون دیگر بازی های استراتژی در این بازی هم پایگاهی دارید و ارتشی که می تواند متشکل از واحدهای جنگی معمولی و کاراکترهای قهرمان باشد. نبردهای آنلاین و حمله به پایگاه کاربران دیگر نیز بخش جدانشدنی بازی Battleplans است.

نمایی از بازی اندرویدی Battleplans

دانلود بازی اندرویدی Battleplans از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

 

ماه گذشته شاهد ارائه بازی های اندرویدی زیادی بودیم که در زیر قصد داریم 5 مورد از بهترین آنها را به شما معرفی کنیم. بازی اندرویدی Batman – Arkham Underworld تمام سری بازی های اندرویدی بتمن در یک چیز با هم مشترکند آن هم اینکه همیشه شما نقش قهرمان اصلی که همان بتمن باشد را بازی می کنید. بازی Batman- Arkham Underworld این سنت همیشگی را شکسته است! یعنی این بار شما می توانید در نقش سر دسته خلافکاران و روانی های شهر آرکهام ظاهر شوید، کاراکترهای معروفی همچون ریدلر، هارلی کویین، کیلر کراک و اسکیر کرو را به خدمت…
بازی اندرویدی Batman – Arkham Underworld - 9.3
بازی اندرویدی Racing Extreme – Best Driver - 8.6
بازی اندرویدی The Godfather - 9.4
بازی اندرویدی Warfriends - 8.8
بازی اندرویدی Battleplans - 9.1

9

User Rating: 4.4 ( 1 votes)

نظر بدهید