آموزش ترفندها و راهکارها

روش کپی کردن متن در اینستاگرم

آموزش کپی کردن متن در اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

در بعضی از صفحات اینستاگرم در کنار عکس های زیبا گاها متونی را هم می بینیم که ارزش به اشتراک گذاری دارند. خوب معمولا در اکثر شبکه های اجتماعی می توانید این متون را کپی کرده یا مجددا به اشتراک بگذارید اما آیا می دانستید در اپلیکیشن اینستاگرم امکان کپی کردن همین متون وجود ندارد؟ اگر مثلا در اپلیکیشن اینستاگرم از متنی خوش تان بیاید و بخواهید آن را کپی کنید مجبورید آن را بخوانید و مجددا تایپ کنید. اما یک راه حل بهتر هم وجود دارد که شاید ساده تر از آن چیزی باشد که فکرش را بکنید.

ساده ترین راه برای کپی کردن متن اینستاگرام

ساده ترین راه برای کپی کردن متن در اینستاگرم استفاده از نسخه وب آن است. کافی است فقط در مرورگر رایانه یا گوشی تان وارد سایت اینستاگرم شوید. بعد روی دکمه لاگین کلیک کرده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان وارد هر صفحه ای که می خواهید بشوید و هر متنی را که خواستید کپی کنید. به همین سادگی! بعد از کپی کردن متن می توانید آن را در هر جایی که خواستید مثل یک ویرایشگر متن ذخیره کنید یا آن را در پست جدیدی از طرف خودتان پیست کرده و بنا به اقتضای پستی که منتشر می کنید آن را ویرایش کنید و بخش هایی از آن را اگر خواستید حذف کنید.

ورود به حساب کاربری در اینستاگرم

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

برای دریافت اطلاعات و اخبار روز در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

در بعضی از صفحات اینستاگرم در کنار عکس های زیبا گاها متونی را هم می بینیم که ارزش به اشتراک گذاری دارند. خوب معمولا در اکثر شبکه های اجتماعی می توانید این متون را کپی کرده یا مجددا به اشتراک بگذارید اما آیا می دانستید در اپلیکیشن اینستاگرم امکان کپی کردن همین متون وجود ندارد؟ اگر مثلا در اپلیکیشن اینستاگرم از متنی خوش تان بیاید و بخواهید آن را کپی کنید مجبورید آن را بخوانید و مجددا تایپ کنید. اما یک راه حل بهتر هم وجود دارد که شاید ساده تر از آن چیزی باشد که فکرش را بکنید. ساده…

به این مطلب امتیاز دهید

روش کپی کردن متن در اینستاگرم - 8.5

8.5

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید