اخبار اخبار فن آوری

اینستاگرام قابلیت پخش زنده ویدیو را اجرا کرد

نوشته شده توسط ایران اپس

چند وقتی است که صحبت از ارائه امکان پخش زنده ویدیو توسط اینستاگرام در شبکه های مجازی و اخبار پخش شده است و این ویژگی که دقیقا می تواند مانند ویژگی فیسبوک باشد قرار است که توسط این غول شبکه های اجتماعی ارائه شود. البته دور از ذهن نیست که قابلیت های فیسبوک یکی پس از دیگری به امکانات اینستاگرام اضافه شود. زیرا مالکیت اینستاگرام برعهده فیسبوک است و همانطور که تا به حال نیز مشاهده شده است بسیاری از امکانات فیسبوک به ایستاگرام اضافه شده است که از جمله آن می توان لایک و جواب دادن به کامنت ها اشاره کرد.

پخش زنده در اینستاگرام

اما موضوعی که این روزها سر و صدای زیادی داشته است قابلیت پخش زنده ویدیو است. امکانی که در زمان شروع در فیسبوک هم با استقبال زیادی روبرو شد. استفاده از این قابلیت در قسمت استوری (Story) است. با این تفاوت که قبلا زمانی که استوری ایجاد و ارسال می شد دوستان شما می توانستند بعد از ارسال ببینند ولی در حالت زنده در زمان پخش زنده یک آیکون Live در کنار آیکون شما قرارداده می شود و فقط تا زمانی این پخش زنده وجود دارد که شما اقدام به انتشار آن می کنید و بعد از پایان انتشار حالت زنده ویدیو حذف می شود هیچ کسی به آن دسترسی نخواهد داشت. دوستان شما در زمان پخش این ویدیو میتوانند برای شما کامنت و یا ایموجی ارسال کنند. همچنین امکان مشاهده پخش زنده سایر افراد در بخش Explore نیز وجود دارد و شما می توانید پخش زنده افرادی را که در لیست دوستان شما نیستند را نیز مشاهده کنید.

پخش زنده اینستاگرام

این قابلیت بعد از آخرین بروزرسانی اینستاگرام مطرح شد ولی تا امروز استفاده از آن به تعویق افتاده بود و امروز با اعلام رسمی این قابلیت تنها برای کاربران آمریکا قابل استفاده است و استفاده آن برای سایر کاربران به چند هفته بعد موکول شده است.

برای دانلود آخرین ورژن اینستاگرام از لینک زیر استفاده کنید

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام – ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


 

یک نظر

نظر بدهید