اخبار اخبار ایران اپس

زمان بندی دانلودها با دانلود زمان دار ایران اپس

مارکت اندرویدی ایران اپس
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

با توجه به اینکه این روزها دیگر اکثرا کاربران از اینترنت حجمی استفاده می کنند ترافیک مصرفی و هزینه ای که بابت آن پرداخت می کنند برایشان اهمیت زیادی دارد. در این میان گروهی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت نیز زمان هایی را در طول روز مثلا 2 نیمه شب تا 8 صبح در نظر گرفته اند که در طی آن ترافیک مصرفی رایگان است یا با تخفیف محاسبه می شود به همین دلیل بسیاری از کاربران ترجیح می دهند دانلودهای حجیم خود را به این ساعت ها موکول کنند تا هزینه های ترافیک مصرفی شان کمتر شود. اما آیا تا به حال فکر کرده اید اگر بخواهید دانلود یک اپلیکیشن حجیم را به ساعت 2 نیمه شب موکول کنید چه خواهید کرد؟ شاید جواب تان این باشد که خوب یک اپلیکیشن دانلود منجر مثل Advanced download manager را نصب می کنم و با آن این کار را انجام می دهم. اما مشکل اینجاست که دریافت لینک دانلود یک اپلیکیشن مستقیما از داخل یک اپ استور مشکل یا حتی غیر ممکن است و شما مجبورید برای دریافت لینک دانلود به سایت آن اپ استور مراجعه کنید یا اپلیکیشن مورد نظرتان را در سایت های دیگر جستجو کنید و بعد لینک دانلود را به برنامه دانلود منجر منتقل کنید که پروسه ای وقت گیر و پر زحمت است. خوشبختانه این مشکل با قابلیت دانلود زمان دار در اپ استور ایران اپس رفع شده است.

دانلود زمان دار همانطور که از اسمش پیداست امکان زمان بندی دانلود ها را برای شما فراهم می آورد. کافی است فقط آیکن ساعت کنار دکمه نصب را در صفحه دانلود اپلیکیشن لمس کنید (مطابق شکل) و بعد زمانی که می خواهید دانلود آن اپلیکیشن شروع شود را وارد کنید. خوب حالا دیگر لازم نیست تا ساعت 2 نیمه شب بیدار بمانید! اگر میخواهید یک بازی دیتادار و حجیم را ساعت 2 نیمه شب دانلود کنید کافی است فقط زمان دانلود آن را روی 2 نیمه شب تعیین کنید و بقیه کار را به ایران اپس واگذار کنید.

نمایی از دانلود زمان دار ایران اپس

البته زمان بندی دانلودهای حجیم تنها کاربرد دانلود زمان دار نیست. فرض کنید خارج از منزل هستید و از اینترنت رادیویی (3G یا 4G) گوشی تان استفاده می کنید. چند اپلیکیشن پیدا کرده اید که میخواهید حتما آنها را دانلود کنید ولی با توجه به اینکه اینترنت رادیویی هزینه بالایی دارد نمی خواهید آنها را همین الان دانلود کنید. خوب باز هم دانلود زمان دار به کمک شما می آید. شما میتوانید دانلود این اپلیکیشن ها را به زمانی که به منزل می آیید و از اینترنت وای فای منزل تان استفاده می کنید موکول کنید. دانلود زمان دار حتی در مورد آپدیت ها نیز صدق می کند. یعنی شما میتوانید آپدیت اپلیکیشن هایتان را به زمانی دیگر که خودتان صلاح می دانید نیز موکول کنید. شایان ذکر است که امکان دانلود زمان دار فعلا فقط در اپ استور ایران اپس برای کاربران فراهم است.

 

iranapps

دانلود آخرین نسخه ایران اپس

نظر بدهید