دانلود بازی اندروید 3D Drag Race

3D Drag Race

( 4 )

دسته : مسابقه

قیمت : رایگان

نسخه : 1.95

حجم : 28.02 MB

28.02 MB

دانلود : 1,000,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 2.3.3, 2.3.4

2.3.3, 2.3.4

شامد : 1-2-689495-63-5-14564

به مسابقه خط ترمز سه بعدی خوش آمدید

بیش از 50 ماشین برای گرفتن و مسابقه

ماشین خود را سفارشی کنید و ارتقا دهید

از 10 مرحله مختلف عبور کنید و در پایان هر مرحله قوی ترین ماشین را شکست دهید

گرافیک و جلوه های بصری سه بعدی

انجام بازی به صورت رایگان

پشت فرمان باحال ترین ماشین های امروزی و معرکه بنشینید و بار دیگر لذت مسابقه خط ترمز را در گرافیکی سه بعدی و چشم نواز تجربه کنید. بازی خط ترمز سه بعدی محکی است برای تمام مهارت های رانندگی شما:  قبل از آنکه چراغ سبز شود دور موتور خود را بالانس کنید، دنده را در بهترین زمان عوض کنید تا حداکثر سرعت را بدست آورید، از سوخت نیتروژنی خود درست استفاده کنید تا بتوانید از ماشین های سریعتر جلو بزنید و بالاخره اینکه از ارتقای ماشین خود غافل نشوید. آیا ترجیح میدهید یک موتور قدرتمند تر و شارژ کننده توربین (توربو) داشته باشید یا پول تان را خرج نصب وسایل الکترونیکی  بهتر برای استارت ماشین تان میکنید؟ در این بازی هر خودروی مسابقه ای را میتوان با 30 وسیله مختلف ارتقا داد تا بردن حریف های بسیار قوی تر نیز ممکن شود.

در این بازی میتوانید بیش از 50 ماشین را از بین 10 گروه انتخاب کنید. کار خود را با انتخاب یکی از ماشین های باحال شروع  کنید و قوی ترین راننده را در هر مرحله شکست دهید تا امکان انتخاب ماشین های اسپورت تر برای شما فراهم گردد. شما شانس مسابقه با انواع ماشین های مسابقه ای را در این بازی  خواهید داشت از ماشین های یغور آمریکایی و ماشین های مسابقات صحرایی گرفته تا ماشین های مسابقات رالی و بهترین ماشین های اسپورت دنیا. البته هر بازی مسابقه خط ترمز بدون وجود طیف وسیعی از ابر خودروها و فوق خودروها اصلا بازی مسابقه نیست! کار خود را با فولکس واگن و فیات شروع کنید و پول بیشتری جمع کنید تا بتوانید ماشین های باحال تری مثل بی ام و Z4, آئودی TT و نیسان 370Z بخرید. اگر چند صد اسب بخار قدرت موتور برایتان کافی نیست میتوانید نیازتان را به سرعت بیشتر با ماشین هایی مثل کوروت, کامارو یا وایپر برآورده کنید. پا را از این هم فراتر گذاشته و با ماشین هایی مثل آستون مارتین، مازراتی یا حتی جدیدترین مدل نیسان و پورشه یعنی نیسان جی تی آر و پورشه کاررا عملکرد سریعتر و بهتری در مسابقات خط ترمز داشته باشید. چند مرحله آخر این بازی به خودروهای واقعا کم نظیر تعلق دارند. ببینید از بین رقبای همیشگی یعنی فراری و لامبورگینی کدام برنده میشود؟ آیا لامبورگینی مدل گالاردو و مورسیلاگو میبرند یا فراری مدل 599 یا ایتالیا 458؟ و بالاخره مهمتر از همه اینکه شما به حضور سلاطین مسابقات خط ترمز خواهید رفت! ماشین هایی همچون پاگانی زوندا, سالین اس 7، مک لارن اف 1 و بوگاتی ویرون قدرتمند.

همچنان که در این بازی مسابقه ای رایگان پیشرفت میکنید روش برقراری نوعی توازن بین پول و امتیازات شهرت تان را فرا خواهید گرفت. شما میتوانید با زدن استارت های عالی یا دنده عوض کردن های عالی، بردن حریفان خود و عملکرد خوب در مسابقاتی که در آنها بازنده شده اید, پول دربیاورید و از این پول برای خرید بهترین وسایل ارتقاء دهنده یا ماشین های جدید استفاده کنید. همچنین بسته به میل شما امکان انتخاب حالت حرفه ای بازی نیز وجود دارد. در این حالت میتوانید ماشین مسابقه ای مورد علاقه تان را انتخاب کنید و تا آخرین حد آن را ارتقا دهید یا هر مرحله ماشین خود را عوض کنید. عملکرد معمول ماشین ها را ارتقا دهید و ببینید چطور در برابر ماشین های قوی تر عمل میکنند.

 

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۴/۰۹/۲۲

qwerta

عالییییی

۱۳۹۷/۰۲/۰۶

tedent

خوبه.فقط یکم کیفیتش پایینه