دانلود برنامه اندروید اپلیکیشن همراه بازی کال آو دیوتی

Call of Duty Companion App

اپلیکیشن همراه بازی کال آو دیوتی

( 5 )

دسته : ابزارها

قیمت : رایگان

نسخه : 2.5.0

حجم : 52.61 MB

52.61 MB

دانلود : 1,000,000+

600+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

شامد : 1-2-689495-63-0-48993

اپلیکیشن همراه بازی کال آو دیوتی که با استفاده از آن میتوانید عملکردتان را بعد از هر نبرد ارزیابی کنید، از پیشنهادات مهندسی شده برای انتخاب سلاح، نقشه و حالت های بازی استفاده کنید و در نهایت میزان پیشرفت تان در بازی را در طول زمان ببینید،
از این پس هر موقع یکی از نسخه های Black Ops 4 یا WWII کال آو دیوتی را بازی کنید تمام فعالیت ها و آمار شما در این بازی توسط این اپلیکیشن ثبت خواهد شد. با این اپلیکیشن میتوانید در بازی کال آو دیوتی هوشمندانه تر عمل کنید و موفقیت های بیشتری داشته باشید. همچنین میتوانید همواره با میلیون ها کاربر بازی در ارتباط باشید.

ارتباط نزدیک با دوستان تان
با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید ببینید آیا هیچ کدام از دوستان تان در بازی کال آو دیوتی آنلاین شده اند یا نه و بعد در صورت آنلاین بودن در یک مبارزه آنلاین با آنها شرکت کنید. علاوه بر این میتوانید آمار و دستاوردهای خود را در بازی با دیگران مقایسه کرده و ببینید در چه سطحی نسبت به آنها قرار دارید.

از اشتباهات تان درس بگیرید
شما میتوانید از راهنمایی هایی استفاده کنید که دقیقا با سبک بازی خاص شما همخوانی داشته و در عمل به کارتان می آیند. همچنین میتوانید از تحلیل مفصل سبک بازی خود که شامل هر چیزی از جمله حرکت ها، سلاح ها و ... میشود استفاده کرده و ببینید دقیقا باید چه تغییراتی در بازی تان بدهید تا موفقیت های بیشتری بدست آورید.

هرگز تنها به میدان نروید!
در هر کدام از نسخه های بازی کال آو دیوتی (چه قدیمی و چه جدید) در قالب یک تیم قدم در میدان جنگ بگذارید و موفقیت های بیشتری بدست آورید. با دوستان تان تشکیل یک تیم بدهید و با انجام ماموریت های هفتگی بازی برنده جوایزی ویژه شوید.

آخرین اخبار کال آو دیوتی
با این اپلیکیشن میتوانید از آخرین اخبار بازی کال آو دیوتی مطلع شده و ببینید مثلا آپدیت ها و رویدادهای جدید کی از راه میرسند، آیا نسخه جدیدی از بازی در راه است یا نه و خیلی اخبار مرتبط دیگر مربوط به بازی.

com.activision.callofduty.companion.permission.C2D_MESSAGE
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
باز کردن پنجره با استفاده از TYPE_SYSTEM_ALERT که در بالای تمامی دیگر برنامه ها نشان داده میشود
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE

۱۳۹۷/۱۰/۱۵

Keyhan_Baratvand6689

نصب نمیشه

۱۳۹۸/۱۱/۰۵

arman

میشه

۱۳۹۷/۰۸/۱۷

یاسین

خوب