دانلود برنامه اندروید u3000 مخفی - جعبه قدرتمند

Privacy strongbox

u3000 مخفی - جعبه قدرتمند

( 0 )

دسته : سبک زندگی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.0.8

حجم : 3.42 MB

3.42 MB

دانلود : 500,000+

150+

اندروید مورد نیاز : 2.3.3, 2.3.4

2.3.3, 2.3.4

شرح برنامه :

این برنامه به شما کمک می کند تا عکس ها و تصاویری را که نمی خواهید نشان داده شوند ؛ به صورت رمزگذاری شذه مخفی کنید .

ابتدا عکس یا تصویری را که می خواهید مخفی کنید ،انتخاب نمایید ، سپس عملیات مخفی نمودن را کلیک کنید تا کار انجام شود .بعد از این کار داده ها و اطلاعاتی را که مخفی کرده اید فقط در این برنامه می توانید مشاهد کنید و تصاویر مربوطه را نمی توان در گالری گوشی مشاهده نمود .

با توجه به اینکه برای ورود به این برنامه باید کلمه عبور داشته باشید ، می توانید از مخفی نگه ماندن عکس هایتان اطمینان حاصل کنید .

ویژگی های برنامه :


کلمه عبور پیش فرض ، 12345 می باشد . و می توانید بعد از ورود به برنامه آن را تغییر دهید .لذا در منوی برنامه به قسمت تنظیمات کلمه عبور رقته وآن را تغییر دهید .
هم می توانند عکس ها و سایر داده های عمومی شما را مشاهده نمایند .در این برنامه می توانید دسترسی کاربان را به اطلاعات خود محدود کنید .وقتی که این کار را انجام دهید پوشه محدود شده با عنوان


 Conceal your photos into strong box ( مخفی نمودن عکس های شما در جعبه قوی )

 نشان داده می شود بعد از این کار و کلیک بر روی عنوان نمایش داده شده ، اطلاعات به داخل جعبه فرستاده می شوند و دسترسی به آنها محدود می شود

لراب دسترسی به این اطلاعات برنامه را باز کرده و سپس با تایپ کلمه عبور صحیح آنها را مشاهده کنید .همچنین در این برنامه قابلیت مخفی نمودن فیلم نیز وجود دارد .

نکات

بعد از حذف برنامه ، عکس ها و تصاویری که مخفی شده اند دیگر نشان داده نمی شوند .اگر در چنین وضعیتی قرار گرفتید برنامه را دوباره نصب کنید واین اطلاعات را بازیابی کنید .بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از حذف برنامه ، اطلاعات مخفی شده را به حالت عمومی بازگردانید .

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار