دانلود بازی اندروید گروه مافیایی ها

Goon Squad ®

گروه مافیایی ها

( 4 )

دسته : استراتژی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.3.49

حجم : 74.45 MB

74.45 MB

دانلود : 10,000+

550+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

شامد : 1-2-689495-63-5-26159

یک بازی استراتژی جالب شبیه به بازی کلش رویال با امکان بازی آنلاین و محیطی کاملا متفاوت: این بار کاراکترهای بازی همه جزء دار و دسته خلافکاران و مافیایی ها هستند!
در اینجا نیز درست مثل بازی کلش رویال شما با ترکیبی از 8 کارت به صورت آنلاین به مصاف کاربران دیگری از سراسر دنیا خواهید رفت. هدف اصلی شما آن است که مقر فرماندهی حریف را فتح کنید و البته به این ترتیب به گاوصندوق ها و جمجمه های او دست پیدا کنید!
همچنانکه قدم در شهرهای خطرناک میگذارید سعی کنید با اتخاذ یک تاکتیک خوب حریف های قدرتر را نیز از پا در آورده و با ارتقای سریعتر کارت هایتان به موفقیت ها و معروفیت بیشتری دست پیدا کنید. شما کارتان را به عنوان یک بچه خلافکار معمولی شروع خواهید کرد و میتوانید تا حد یک کله گنده مافیایی ارتقا پیدا کنید.

ویژگی ها:
- امکان مبارزه تک به تک با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین به سبک بازی کلش رویال، با پیروزی در هر نبردی مقداری جمجمه بدست خواهید آورد که با استفاده از آنها میتوانید 5 نوع گاو صندوق مختلف که حاوی کارت، ژتون و پول هستند را باز کنید.
- امکان تشکیل یک گروه، تبدیل شدن به کله گنده مافیایی در آن و استخدام خلافکارانی که خرده خلاف ها را برای شما انجام خواهند داد. البته میتوانید به گروه های دیگر نیز بپیوندید و از مزایای آنها (پول و حفاظت در برابر خلافکاران دیگر) بهره مند شوید.
- امکان انجام بازی در حالت همکاری یا شرکت در رقابت های مرگ چهار نفره، هم حالت همکاری و هم رقابت های مرگ دارای جدول بالاترین امتیازات و رده بندی خاص خود هستند و امتیاز معروفیت نیز در آنها به صورت جداگانه حساب میشود.
- دارای حالتی به نام تخریب که در واقع مبارزه ای چهار نفره بین چهار کاربر است که در آخر فقط یکی از آنها باقی میماند. امکان شرکت در این مبارزات برای همه کاربران وجود دارد و هر کاربری که برنده شود برنده جوایز بزرگی خواهد شد.
- جنگ های منطقه ای، قدم در مناطق خطرناک شهر همچون محله چینی ها، رینو و پیاده روی عریض بگذارید و با از بین بردن سایر خلافکاران هم معروفیت بیشتری بدست آورید و هم شانس خود را برای پیدا کردن کارت های خاص بازی افزایش دهید.
- امکان انجام بازی شانس بعد از هر نبردی که در آن پیروز میشوید. با انجام این بازی میتوانید شانس خود را برای بدست آوردن آیتم ها و پول بیشتر از گاوصندوق ها و همچنین بردن جایزه بزرگ بازی افزایش دهید. همچنین هر دو ساعت یک بار میتوانید این بازی شانس را بدون نیاز به نبرد با کاربری دیگر و پیروز شدن در آن انجام دهید و شانس خود را برای بردن جوایز بیشتر امتحان کنید.

 

دسترسی به موقعیت مکانی دقیق برگرفته از منابع موقعیت همچون GPS، دکل­های مخابراتی و Wi-Fi را می دهد.
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به لرزاننده
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
com.atari.mobile.goonsquad.permission.C2D_MESSAGE
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE

۱۳۹۶/۰۷/۱۹

Reza_hossini9388

خوبه سرگرم کنندس

۱۳۹۶/۰۷/۱۸

leylag_55

مفت نمی ارزه گرافیک صفر.. باطری گوشیو خالی میکنه چون ویبره گوشی مدام صدا میده.. دیگه از این بازی های رویالی تکراری شده خدایی اگه بخوایم بازی کنیم همون رویال از همشون بهتره دیگه.. دیتا نداره گرافیک نداره. اینترنتیه... puma55