دانلود برنامه اندروید تمرینات یوگا برای کاهش سایز دور کمر

Yoga for Slim Waist (PRO)

تمرینات یوگا برای کاهش سایز دور کمر

( 4 )

دسته : سلامت و تندرستی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.2

حجم : 49.97 MB

49.97 MB

دانلود : 50,000+

550+

اندروید مورد نیاز : 2.1.x

2.1.x

شامد : 1-2-689495-63-5-19096

این برنامه در واقع افزونه ای (پلاگینی) برای استفاده در برنامه Daily Yoga است.
برای استفاده از این افزونه حتما باید برنامه Daily Yoga را نصب کرده و مبلغ اشتراک را نیز برای باز کردن قفل آن پرداخت کرده باشید.
این افزونه به درد کسانی میخواهند که میخواهند از شر چربی های شکم خلاص شوند و کمر باریکی داشته باشند.
در این افزونه از مدل دزد دریایی برای ورزش های شکم استفاده نمیشود. ورزش های این افزونه که توسط سوفی طراحی شده اساسا مبتنی بر نشستن هایی به سبک قدیمی در یوگاست که نیروی زیادی میطلبد و مستقیما به بخش میانی چربی های شکم فشار وارد میکند.
برای خوش اندامی در ناحیه کمر شخص باید به هر زحمتی شده چربی های دور شکمی را آب کند، چربی هایی همچون چربی هایی که در حفره شکمی ذخیره میشوند و فضای بین اورگان های شکمی را پر میکنند. رژیم های غذایی نامناسب و ورزش نکردن میتواند باعث افزایش میزان چربی در بدن شما شود.
در این برنامه یک سری تمرین های معقول در اختیار شما قرار خواهند گرفت که تمرکزشان روی کاهش سایز دور کمر است.

این مجموعه شامل سه سری تمرین است که عبارتند از:
- تمرین هایی برای تقویت عضلات مرکزی شکم تمرین هایی همچون دوچرخه، نگه داشتن تعادل در قایق و ... میتوانند باعث تقویت عضلات مرکزی شکم شوند و انجام تمرینات را برای شما ساده تر کنند.
- تمرین های کششی عضلات مرکزی شکم برای داشتن کمری باریک، این تمرینات شامل تمرینات کششی به بغل و پشت میباشند که در افزایش طول ماهیچه های شکمی و دادن شکلی زیبا به بدن شما موثر هستند.
- تمرینات چرخشی یوگا برای هضم بهتر غذا، همه میدانند که سوخت و ساز خو در بدن یکی از بهترین راهها برای مبارزه با چربی هاست. انجام حرکات چرخشی یوگا میتواند سبب تحریک اورگان ها در ناحیه شکم شوند که به هضم بهتر غذا و دفع بهتر سموم از بدن منجر خواهد شد.

تمرینات این مجموعه را به صورت مرتب انجام دهید و ضمنا فراموش نکنید که رژیم غذایی تان را نیز تغییر داده و از مواد غذایی مفیدتر همچون میوه ها و سبزیجات استفاده کنید تا میزان ورود کالری به بدن تان را کاهش دهید.
همچنین ترکیب حرکات یوگا با حرکات موزون میتواند بهترین روش برای مبارزه با چربی های نافرم شکمی باشد.

۱۳۹۷/۰۴/۱۷

SAREH12.

این برنامه با حرکت های کششی زیادی که دارد باعث پیشرفت در حرکات شدم