دانلود بازی اندروید پلیس فضایی

Bounty Stars (Sci-Fi RPG)

پلیس فضایی

( 3 )

دسته : نقش آفرینی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.4.117

حجم : 68.89 MB

68.89 MB

دانلود : 50,000+

550+

اندروید مورد نیاز : 4.2, 4.2.2

4.2, 4.2.2

شامد : 1-2-689495-63-5-18535

یک بازی ماجرایی نقش محور جالب که در آن نقش پلیس فضایی را بازی خواهید کرد و باید به دنبال مجرمان فضایی بگردید،
شما باید به عنوان یک پلیس تازه کار فضایی گروهی از پلیس های فضایی تشکیل داده و با ناوگان سفینه های خود که مرگبارترین سلاح ها را روی آنها نصب کرده اید به دنبال خطرناک ترین مجرمان فضایی باشید آن هم در دل کهکشان ها.
با زور، کلک و هر وسیله ای که میتوانید راهتان را به سوی دور دست ترین نقاط کهکشان ها باز کنید، اطلاعات کافی راجع به مجرمان فضایی بدست آورید و به تعقیب آنها بپردازید.
در نبردهایی نفس گیر شرکت کنید، برتری تاکتیکی خود را در نبرد با سفینه های مجرمان نشان دهید و با ارتقاء گروه پلیس های فضایی خود قفل قابلیت های جدیدی را برای آنها باز کنید.
وارد سوراخ کرم های فضایی شوید و از همان طریق به ناشناخته ترین نقاط کهکشان ها بروید.
با کاربران دیگر مبارزه کنید و منابع شان را به غارت ببرید.
این سفری پرماجراست که برای شما شهرت و پول به ارمغان خواهد آورد!
فکر میکنید توان تبدیل شدن به یک پلیس فضایی را داشته باشید؟

ویژگی ها:
- محیطی متنوع، در این بازی هیچ دو ماجرایی شبیه به هم نیستند! شما قدم در دنیایی پرماجرا با چالش های گوناگون خواهید گذاشت و با انواع و اقسام مجرمان فضایی از یاغیان فضایی گرفته تا سوداگران بازار سیاه روبرو خواهید شد. البته باید مراقب گروه های رقیب نیز باشید.
- امکان تشکیل تیمی حرفه ای از پلیس های فضایی، شما میتوانید پلیس های خود را از بین بیش از 160 کاراکتر که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند انتخاب کنید. بعد از این میتوانید ناوگانی قدرتمند از سفینه های فضایی نیز تشکیل دهید. حتی میتوانید مجرمان فضایی که دستگیر میکنید را به عنوان پلیس در گروه خود استخدام کنید!
- لزوم داشتن یک استراتژی خوب در بازی، شما در این بازی با کاراکترهای مختلفی روبرو خواهید شد که هر کدام به گروه و نژاد خاصی تعلق دارند و میتوانند به نوبه خود باعث پیشرفت یا حتی پسرفت شما در بازی شوند. بهتر است درک خوبی از تمام آنها داشته باشید و تنوع را در انتخاب کاراکترهایی که میخواهید در گروه پلیس های فضایی تان داشته باشید رعایت کنید. فروشندگان فضایی را نیز ببینید و سعی کنید منابعی را از آنها بخرید که میتوانند نتیجه جنگ ها را به نفع شما تغییر دهند.
- لزوم اتخاذ تاکتیک های مناسب در جنگ ها، شما میتوانید ناوگانی از سفینه های فضایی جنگنده تشکیل دهید و مسیر حرکت و زمان حمله آنها را در نبردها تعیین کنید. بعد میتوانید بنشینید و ببینید چطور تاکتیک هایتان در عمل جواب میدهند!
- امکان شرکت در نبردهای روزانه و ماهانه و رویارویی با کاربران دیگری از سراسر دنیا برای بردن جوایزی ارزشمند و بالا بردن سطح خود بین آنها

 

اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به لرزاننده
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE

۱۳۹۵/۰۶/۲۲

AMIR ALI AMINI

آقا من که معتادش شدم اگه موافقین بکوب لایکو

۱۳۹۵/۰۶/۲۲

zxss313112

خرابه نمیاد بالا

۱۳۹۵/۰۶/۱۶

amir_hoseen

تاتتتتکتن،.منک

۱۳۹۵/۰۶/۲۱

7uy66y3rg65

عالیه بازیش