دانلود برنامه اندروید دوز مطمئن

eBroselow SafeDose

دوز مطمئن

( 0 )

دسته : پزشکی

قیمت : رایگان

نسخه : 6.3

حجم : 38.87 MB

38.87 MB

دانلود : 100,000+

40+

اندروید مورد نیاز : 4.2, 4.2.2

4.2, 4.2.2

شامد : 1-2-689495-63-5-31107

برنامه دوز مطمئن انجام امور زشکی را برای شما آسان میکند.

در این برنامه با انواع اتاق های اورژانس، داروخانه ها، خدمات اورژانس پزشکی و همچنین موارد بالینی و ویژگی های مربوط به آنها آشنا میشوید به طوری که با حذف کارهای اضافی، تجویز دارو و مراقبت های حاد برای شما تبدیل به کاری آسان خواهد شد و این به نوبه خود باعث افزایش امنیت تجویز دارو، نتایج بالینی بهتر و کاهش هزینه مراقبت های پزشکی خواهد شد.

در شرایط اورژانس، فاکتور زمان در ترکیب و رقیق سازی مناسب داروها، تجویز داروی مناسب و دوز مناسب به میلی لیتر برای یک بیمار از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

برنامه دوز مطمئن تنها در عرض چند ثانیه اطلاعات بالینی صحیح را از بین صدها مورد مراقبت حاد یا دارویی پیدا کرده و در اختیار شما میگذارد.

امدادگران و پرسنل خدمات اورژانس پزشکی میتوانند از این برنامه برای ثبت وضعیت بیماران، تجویز دارو و اقدامات انجام شده توسط همراه بیمار بپردازند.

با استفاده از ویژگی عکس برداری این برنامه میتوان تصاویری را از بیمار، تنظیمات تجهیزات پزشکی و صحنه تصادف همراه با ثبت زمان عکس بردای تهیه کرد.

این برنامه همچنین با دادن دوز دقیق داروها به میلی لیتر به پرستاران ازمرگ و میرهایی که به واسطه یک دهم میلی لیتر اشتباه در دوز دارو بوجود میایند، جلوگیری میکند.

پزشکان با استفاده از این برنامه میتوانند دارو سفارش داده و دستورالعمل تجویز آن را برای پرستاران و داروخانه چی ها بفرستند.

ضمنا برنامه دوز مطمئن میتواند یک فایل پی دی اف خوانا از سفارش یا نسخه پزشکان تهیه و آن را ایمیل کند.

بالاخره اینکه داروخانه چی ها با استفاده از این برنامه دستور العمل دقیق ترکیب داروها و سفارشات ایمیل شده توسط پزشکان را در قالب فایل پی دی اف دریافت خواهند کرد.

این روش بسیار موثرتر و امن تر از روش های سنتی است که پزشک در آنها با قلم و کاغذ  سر و کار دارد.

باز کردن سوکت های شبکه
cell.permission.BCR
com.honeywell.decode.permission.DECODE
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به لرزاننده
از ملزومات دسترسی به دوربین دستگاه
com.android.vending.BILLING
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.android.vending.CHECK_LICENSE