دانلود بازی اندروید دنیای بازیسازان

دنیای بازیسازان

Game Makers World

( 7 )

دسته : آموزشی

قیمت : 0 تومان

نسخه : 1.1

حجم : 5.3 MB

5.3 MB

دانلود : 250+

250+

اندروید مورد نیاز : 3.2

3.2

شامد : 1-2-689495-63-5-34086

در کشور ما بسیاری از علاقه مندان به بازی و بازیسازی منابع مناسبی برای دریافت اطلاعات صحیح در مورد ساخت بازی های کامپیوتری، اجزای تشکیل دهنده یک تیم بازیساز حرفه ای، وظایف هر بخش و ... در اختیار ندارند. متاسفانه اطلاعات موجود آنقدر پراکنده و نادرست است که افراد و تیم های بازی سازی را به بیراهه میکشاند.

ما در این نرم افزار آموزشی تمام سعی خود را کرده ایم که الگوی مناسب و تخصصی تری را جایگزین الگوی امروز بازیسازها و علاقه مندان به بازیسازی کشور کنیم.مطالب ما در این نرم افزار به گونه ای مهندسی شده است که افراد مبتدی، متوسط و حتی حرفه ای نیز میتوانند از آن بهره مند شوند.

برخی از مهم ترین مطالبی که در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت عبارتند از:

- الگوهای درست بازیسازی

- عناصر تشکیل دهنده یک تیم بازیسازی

- ایجاد یک تیم بازیسازی کوچک

- معرفی بازیسازان مستقل

- شرکت های معروف بازی سازی

که هر کدام از بخشهای بالا به دسته های مختلف و جامع تری نیز تقسیم می شوند. در ابتدا درباره ی الگوهای درست بازی سازی و تشکیل یک تیم با شما صحبت می کنیم و در مراحل بعد تمامی عناصر یک تیم بازیسازی را به طور جامع و در سطح شرکت های بزرگ تولید بازی شرح می دهیم و در ادامه چگونگی ایجاد یک تیم بازی سازی کوچک و موفق را با هم بررسی می کنیم و در بخشی دیگر شرکت های بزرگ بازی سازی جهان را معرفی می کنیم و ده ها بخش مختلف که میتوانید از آنها برای داشتن اطلاعات درست و مناسب، استفاده کنید.

ارزش این نرم افزار زمانی بالاتر می رود که بدانید سطح مطالب این نرم افزار در سطح جهانی است و کاملا تخصصی بخش های مختلف تولید گیم و تیم های بازیسازی را تشریح کرده ایم. با توجه به توضیحات موجود در این نرم افزار علاقه مندان به بازی و بازیسازی میتوانند با تمام قسمت ها و فرآیند بازیسازی آشنا شوند و با شناخت علایق خود پا به عرصه بازی سازی بگذارند.

این نرم افزار حتی برای کسانی که دنیای بازی های کامپیوتری را بصورت حرفه ای دنبال میکنند و یا کارشان نقد بازی های کامپیوتری است نیز موثر میباشد و میتوانند نسبت به پروسه ساخت بازی های کامپیوتری آگاهی کامل بدست آورند.

همچنین در صورت دانلود نرم افزار، می توانید با مشاوران شرکت گیل آمارد ارتباط بر قرار کنید و سوالات تان در بخش های طراحی هنری،برنامه نویس و بازی نامه و ... را بپرسید.

۱۳۹۷/۱۲/۰۹

meraj

کاش کمی حرفه ای تر عمل میکردی، موسیقی متن آزار دهنده است

۱۳۹۴/۱۱/۲۴

Jabby

بسیار عالیه برنامش به من کلی کمک کرد . فقط نمیدونم چرا برنامه به این خوبی تعداد دانلوداش انقد کمه .....

۱۳۹۴/۰۸/۱۳

ماکان

چه خوب...من برنامه نویسم و خیلی هم علاقه دارم توی صنعت گیم فعال باشم...خیلی انرژی گرفتم از نگاه تون به این صنعت، بسیار مفید بود برام، ممنون

۱۳۹۴/۰۸/۱۳

shervin norina

خیلی کمکم کرد و توضیحاتی که درباره ی بقیه شرکتها دادید خیلی خوب بود

۱۳۹۴/۰۶/۱۴

محمد سگ سیبیل

من یه نوجوان 17 سالم خیلی به بازی سازی علاقه دارم این برنامه مشاوره عالی برام بود دمتون ولرم

۱۳۹۴/۰۶/۲۲

اندی گلی

منم لر هستم

۱۳۹۴/۰۶/۰۹

ghafeleshohada

متاسفانه مطالب برنامه نشون داده نمي شه ، فقط يه صفحه مشكي مياد.

۱۳۹۴/۰۶/۱۶

محمد سگ سیبیل

نه درسته که

۱۳۹۴/۰۷/۰۳

محمد سگ سیبیل

داداش مدل اندرویدت چیه؟