دانلود بازی اندروید شوت پنالتی

Soccer Penalty Kicks

شوت پنالتی

( 6 )

دسته : ورزشی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.0.8

حجم : 32.47 MB

32.47 MB

دانلود : 500,000+

900+

اندروید مورد نیاز : 4.0.3, 4.0.4

4.0.3, 4.0.4

آیا دوست دارید در مهیج ترین بازی فوتبال با دوستانتان رقابت کنید؟ با این بازی شما تک به تک با دروازه بان مقابله می کنید تا بهترین امتیاز را بگیرید. شما می توانید با همه مردم دور و برتان و همه مردم دنیا یا دوستانتان رقابت کنید. همچنین رتبه امتیازات خود را بصورت آنلاین و در 2 طبقه بندی چند بازیکن مختلف بررسی نمایید. این بازی مهیج شامل موارد ذیل می شود:

رتبه بندی آنلاین

امتیازات پر رقابت

جام آنلاین چند بازیکنی

مسابقات رده بندی چند بازیکنی

اثر توپ واقعی بر شوت شما

بازی آسان

جلوه های سه بعدی

طراحی جذاب

کنترل لمسی

این بازی برای کودکان آسان است و هرکسی به راحتی می تواند بازی را کنترل کند. فقط ضربه ای روی صفحه بزنید تا جهت خود را انتخاب کنید و سپس یک ضربه دیگر بزنید تا توپ شوت شود.به هر سمتی که ضربه بزنید یک تاثیر دیگر بر توپ می گذارد. با این امکان که شوت شما را تحت تاثیر قرار دهد. سعی کنید بهترین ضربه را بزنید همانطور که دروازه بان سعی می کند بهترین دفاع را داشته باشد.

با سه حالت مختلف برای بازی، شما می توانید آنچه برایتان مناسب تر است را انتخاب کنید. بازی کوتاه به شما اجازه می دهد بطور آفلاین با کامپیوتر رقابت کنید که روشی عالی برای تمرین است. در جام آنلاین شما وارد یک رقابت می شوید و در هر دوره یک مدال طلا برنده می شوید. در نهایت با بازی رتبه بندی باید بازی کنید تا امتیاز بگیرید، هر شربه درست 15 امتیاز دارد که ضربه غلط آن را تبدیل به 10 امتیاز می کند و هرچه بیشتر امتیاز بگیرید رتبه شما در جهان بالاتر می شود.

هم اکنون این بازی را آغاز کنید، بهترین شوت ها را بزنید و امتیاز بگیرید!

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
com.android.vending.BILLING
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن

۱۳۹۵/۱۲/۲۹

farhadahmadnajadkongy

عالی

۱۳۹۵/۰۱/۰۱

leo68mmmm

ایندچیه

۱۳۹۴/۰۶/۰۹

آرمان ۱۲۳

واقعا ۲۰

از این توسعه دهنده