دانلود بازی اندروید طوفان فضایی

WARPSTORM SPACE RPG

طوفان فضایی

( 4 )

دسته : نقش آفرینی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.97

حجم : 295.47 MB

295.47 MB

دانلود : 100,000+

350+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

شامد : 1-2-689495-63-5-21365

ترکیبی از بازی های نقش محور و بازی های شبیه سازی فضایی که شما را به فضا و بازی های جنگی را یک قدم به جلو خواهد برد!
بازی شما را به صدها سال جلوتر در آینده یعنی سال 3700 میبرد. نوع بشر فضا را به تسخیر خود در آورده و سفرهای فضایی که روزی یک رویا بود حالا تبدیل به یک چیز پیش پا افتاده شده است. شما به عنوان کاپیتان و یک ماجراجوی شجاع، هدایت سفینه ای فضایی را در فضایی وسیع بر عهده دارید. شما قدم به دنیای بیرحم سیاست و کاوش های فضایی میگذارید، در جنگ های بین سازمان ها شرکت خواهید کرد و نهایتا پرده از راز نژادی باستانی بر خواهید داشت.
در این بازی عناصر بازی های نقش محور و شبیه سازی با هوشمندی تمام با هم ترکیب شده اند تا تجربه ای فراموش ناشدنی از انجام بازی را برای شما به ارمغان بیاورند. شما دارای توانایی های و امکانات مختلف هستید و میتوانید از استراتژی های مختلفی نیز برای نبرد با دیگر بازیکنان استفاده کنید. شما میتوانید سفینه فضایی تان را ارتقا دهید، آن را به تجهیزات مختلف مجهز کنید، به خدمه سفینه تان فرمان بدهید و به هر گروهی که میخواهید بپیوندید. هر گروهی در این بازی نقاط قوت و ضعف خود را دارد. تنوع سلاح ها و سفینه ها در این بازی به قدری زیاد است که تا ماهها شما را سرگرم خود خواهد کرد.
شما میتوانید استراتژی های مختلفی را در نبردها اتخاذ کنید و از اشتباهات تان درس بگیرید تا نهایتا بتوانید خود را به عنوان یکی از بهترین ها در این بازی مطرح کنید.

ویژگی ها:
- دارای رویدادهای اتفاقی و تولید کننده ماموریت که دنیای متفاوتی را در هر بار ایجاد خواهد کرد و گیم پلی بازی را منحصر به فرد نگه خواهد داشت.
- نمای کاملی از درون و بیرون سفینه فضایی برای زمانی که در نبرد هستید و میخواهید از اوضاع داخلی سفینه خود نیز مطلع شوید. بر خلاف بسیاری از بازی های فضایی این بازی حس کار کردن با یک شبیه ساز فضایی واقعی را برای شما تداعی میکند.
- امکان فرمان دادن به خدمه سفینه و اعمال قدرت بر آنها، شما همچنین میتوانید خدمه سفینه تان را آموزش داده و توان رزمی شان را افزایش دهید مثل خیلی بازی های نقش محور دیگر
- دارای 7 گروه مختلف و انواع و اقسام کاراکترها، شما میتوانید به یکی از گروه های انسان ها، اورسارها و گورگونیت ها بپیوندید.
- دارای انواع و اقسام سلاح ها همچون سلاح هایی که انرژی جنبشی شدیدی وارد میکنند، سلاح های پلاسمایی و یونی، سلاح های الکترومغناطیسی و ...
- امکان تجهیز سفینه خود به انواع و اقسام تجهیزات
- تفاوت سفینه های فضایی انسان ها، اورسارها و گورگونیت ها

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به لرزاننده
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
com.android.vending.CHECK_LICENSE
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.gameinsight.warpstormandroid.permission.C2D_MESSAGE
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار