کلاس درس گوگل

Google Classroom

کلاس درس گوگل

( 13 )

دسته :

قیمت : رایگان

نسخه : 5.11.462.03.72

حجم : 22.07 MB

22.07 MB

دانلود : 10,000,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

شامد : 1-2-689495-63-5-13027

کلاس درس گوگل برای همه کسانی که یک حساب کاربری آموزشی در گوگل دارند.
با امکان استفاده در مدارس
این برنامه به معلمین کمک میکند تا ارتباط بهتری با دانش آموزان خود برقرار کنند، کلاس های خود را سامان دهی کرده و در وقت صرفه جویی کنند. این برنامه برای تمام کسانی که از سرویس "برنامه های گوگل برای آموزش" استفاده میکنند قابل دسترسی و استفاده است. این سرویس شامل برنامه های دیگری همچون جی میل، گوگل درایو و مستندات گوگل نیز میشود.
معلمان با استفاده از این برنامه و بدون نیاز به نوشتن میتوانند تکالیفی را برای دانش آموزان خود تعیین کنند یا تکالیف آنان را جمع آوری کنند. علاوه بر این امکان ساخت فولدر برای هر دانش آموز یا هر تکلیف در گوگل درایو و ساخت خودکار یک کپی از فایل های متنی برای هر دانش آموز نیز وجود دارد.
از طرف دیگر دانش آموزان میتوانند به صفحه تکالیف مراجعه کرده و کار روی تکالیفی که باید زودتر تحویل دهند را شروع کنند. معلمان هم میتوانند از همین صفحه ببینند که چه کسانی تکالیف را انجام داده و چه کسانی انجام نداده اند. همچنین امکان نظردهی، راهنمایی و نمره دهی معلم به صورت مستقیم نیز وجود دارد.
از دیگر قابلیت های برنامه میتوان به امکان مشاهده زمان کلاس ها برای دانش آموزان و ارتباط با دیگر همکلاسی ها به صورت زنده اشاره کرد. دانش آموزان میتوانند فایل تکالیفی که به آنها اختصاص داده شده را باز کنند و از گوشی یا تبلت خود آنها را انجام دهند. معلمان هم میتوانند در هر جایی، در مدرسه یا در راه منزل مروری کلی بر تکالیف داده شده داشته باشند و این که چه کسانی آنها را انجام داده اند.

مزایای استفاده از کلاس درس گوگل:
- کاربری آسان، معلمان میتوانند مستقیما و در عرض چند دقیقه دانش آموزان را به لیست کلاسی خود اضافه کنند یا کدی را برای پیوستن به کلاس با آنها به اشتراک بگذارند.
- صرفه جویی در وقت و تعیین تکالیف مختلف برای دانش آموزان بدون نیاز به کاغذ و قلم در کمترین زمان ممکن، معلمان با استفاده از این برنامه نه تنها میتوانند تکالیفی را به دانش آموزن خود اختصاص داده و بر انجام آنها نظارت داشته باشند بلکه امکان نمره دهی به دانش آموزان نیز برای آنها وجود دارد.
- سازمان دهی بهتر، دانش آ»وزان میتوانند تمام تکالیف خود را در صفحه تکالیف ببینند، ضمنا کلیه مواد درسی یا جزوات لازم به صورت خودکار در فولدرهای مربوطه در گوگل درایو قرار خواهند گرفت.
- ارتباطی بهتر بین معلمان و دانش آموزان، معلمان با استفاده از این برنامه میتوانند برای اعلان دهی به دانش آموزان خود و آغاز کردن فوری یک بحث کلاسی استفاده کنند. دانش آموزان نیز میتوانند به سوال هایی که در حین بحث مطرح میشود جواب دهند و منابع مختلف را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
- مقرون به صرفه و ایمن، همچون دیگر برنامه های آموزشی گوگل این برنامه نیز بدون هر گونه آگهی تبلیغاتی ارائه میشود و به هیچ عنوان از اطلاعات معلمان یا دانش آموزان برای مقاصد تبلیغاتی استفاده نمیکند. ضمنا این برنامه برای مدارس رایگان است.

اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
android.permission.FOREGROUND_SERVICE
به برنامه اجازه می دهد تا فضای استفاده شده توسط هر بسته را بیابد.
com.google.android.apps.classroom.permission.C2D_MESSAGE
دسترسی به لرزاننده
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
باز کردن سوکت های شبکه
درخواست نشانه های تصدیق از مدیریت اکانت
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
مدیریت لیستی از حساب ها اکانت ها در مدیر اکانت
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.providers.gsf.permission.READ_GSERVICES

۱۳۹۵/۰۸/۰۵

MohammadMahanVafajoo

باید کلاست باشه تنها بدیش اینه

۱۳۹۴/۰۲/۲۵

nader-4

love

۱۳۹۳/۱۲/۰۶

risk

googleخوبه!