دانلود برنامه اندروید گوگل فمیلی لینک (نسخه بچه ها و نوجوانان)

Google Family Link for children & teens

گوگل فمیلی لینک (نسخه بچه ها و نوجوانان)

( 3 )

دسته : ابزارها

قیمت : رایگان

نسخه : flh.release.1.28.0.J.293696684

حجم : 3.86 MB

3.86 MB

دانلود : 5,000,000+

250+

اندروید مورد نیاز : Unknown

Unknown

شامد : 1-2-689495-63-0-55365

اپلیکیشنی کاربردی از گوگل که با استفاده از آن میتوانید کنترل کاملی روی بچه هایتان و همچنین فعالیت های آنلاین آنها داشته باشید،
این اپلیکیشن در واقع مکمل اپلیکیشن دیگری به همین نام است که برای والدین ساخته شده است. اپلیکیشن اصلی باید روی گوشی یا تبلت والدین نصب شود و این اپلیکیشن روی گوشی و تبلت بچه هایشان. بعد از آن والدین میتوانند با تعیین قوانین خاصی برای بچه ها از گوشی یا تبلت خودشان فعالیت های آنلاین آنها را کنترل کرده و مانع رسیدن محتوای بد به آنها شوند.
برای بچه های زیر 13 سال (یا سن تحت تکفل بودن در کشور شما) اپلیکیشن اماکن ساخت یک حساب کاربری گوگل را برای بچه نیز فراهم می آورد که دقیقا مانند حساب کاربری گوگل والدین است و اکثر سرویس های گوگل نیز برای آن فعال است.

با استفاده از گوگل فمیلی لینک والدین میتوانند:
فرزندان شان را به محتوای مناسب برای سن شان رهنمون شوند
- والدین از طریق این اپلیکیشن میتوانند فعالیت های فرزندشان را در گوشی یا تبلتش کنترل کنند و آنها را در گرفتن تصمیمات درست و در انجام فعالیت های مثبت راهنمایی کنند. بخش گزارش فعالیت اپلیکیشن بخشی است که در آن والدین میتوانند از مدت زمانی که بچه ها برای کار با اپلیکیشن های مورد علاقه شان صرف کرده اند مطلع شوند. این گزارش شامل گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه میشود.
- والدین با استفاده از این اپلیکیشن میتوانند مدیریت اپلیکیشن های فرزندشان را بر عهده بگیرند. قبل از دانلود هر اپلیکیشنی از گوگل پلی اعلانی برای والدین ارسال میشود تا از محتوای اپلیکیشن مطلع شوند و در صورتی که محتوا مناسب فرزندشان نیست اجازه دانلود آن را ندهند. همچنین والدین امکان مدیریت خریدهای درون برنامه ای که فرزندشان انجام میدهد را خواهند داشت و میتوانند حتی اپلیکیشن های خاصی که صلاح میدانند را از راه دور در گوشی یا تبلت فرزندشان پنهان کنند.
- شاید انتخاب محتوای مناسب برای برخی والدین مشکل باشد برای همین هم خود اپلیکیشن یک سری اپلیکیشن مناسب که توسط معلمان و اولیای آموزشی توصیه شده را به والدین پیشنهاد میدهد. والدین بعد از آن میتوانند اپلیکیشن های مناسب را از راه دور روی گوشی یا تبلت فرزندشان نصب کنند.

فعالیت های آنلاین فرزندان شان را کنترل کنند
- این دیگر به عهده والدین است که برای استفاده فرزندان شان از گوشی یا تبلت محدودیت زمانی قائل شوند. والدین با استفاده از این اپلیکیشن میتوانند از راه دور چنین محدودیتی را اعمال کنند. بنابراین بچه ها فقط میتوانند در زمان های تعیین شده توسط والدین با گوشی یا تبلت شان کار کنند و زمان های دیگرشان را به فعالیت های دیگر اختصاص دهند.
- علاوه بر این والدین از راه دور میتوانند هر موقع خواستند گوشی یا تبلت فرزندشان را قفل کنند. بنابراین اگر زمان آن است که فرزندشان به سر میز شام بیاید، در دور همی خانواده شرکت کند یا با دوستانش بیرون بازی کند یک قفل از راه دور ساده میتواند والدین را به هدف شان نزدیکتر کند.

از موقعیت مکانی فرزندان شان مطلع شوند
همیشه دانستن اینکه بچه ها کجا هستند برای والدین امری حیاتی است. والدین با استفاده از این اپلیکیشن میتوانند تا زمانی که فرزندشان گوشی یا تبلتش را با خود دارد از موقعیت مکانی او مطلع شوند.

ملاحظات مهم
- ابزارهایی که از طریق این اپلیکیشن در دسترس والدین است با توجه به دیوایس مورد استفاده فرزندشان متفاوت است. شما میتوانید لیست کاملی از دیوایس های سازگار با این اپلیکیشن را در لینک families.google.com/familylink/setup ببینید.
- با اینکه این اپلیکیشن به والدین اجازه میدهد تا دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی و خریدهای درون برنامه ای فرزندان شان را کنترل کنند اما والدین باید توجه داشته باشند که به روز رسانی اپلیکیشن هایی که قبلا توسط آنها تایید شده اند یا در بخش "کتابخانه خانواده" به اشتراک گذاشته شده اند نیازی به تایید مجدد آنها ندارد. این شامل اپلیکیشن هایی که با به روز رسانی اجازه های دسترسی جدیدی را درخواست میکنند نیز میشود. بنابراین بهتر است والدین هر چند وقت یک بار اپلیکیشن های نصب شده در گوشی یا تبلت فرزندان شان را کنترل کرده و از اجازه های دسترسی جدید آنها مطلع شوند.
- به والدین توصیه میشود که اپلیکیشن هایی که در گوشی یا تبلت فرزندان شان نصب میشود را به دقت بررسی کرده و در صورت مشاهده محتوای نامناسب آنها را غیرفعال کنند. البته والدین باید مد نظر داشته باشند که غیرفعال کردن اپلیکیشن هایی که به صورت پیش فرض روی گوشی یا تبلت نصب هستند ممکن نیست.
- برای اینکه والدین بتوانند موقعیت مکانی فرزندشان را چک کنند گوشی یا تبلت فرزندشان باید روشن، فعال و به اینترنت متصل باشد.
- اپلیکیشن های توصیه شده توسط معلمان فقط برای دیوایس های اندرویدی در آمریکا و برای گروهی سنی خاصی در دسترس هستند.
- هر چند این اپلیکیشن وسیله ای برای کنترل فعالیت های آنلاین بچه ها توسط والدین شان است اما این به آن معنا نیست که این اپلیکیشن محیط اینترنت را تبدیل به محیطی امن برای بچه ها کرده است. در اصل این اپلیکیشن والدین را قادر میسازد تا شکل استفاده فرزندان شان از اینترنت را کاملا تحت کنترل خود در بیاورند.

اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
باز کردن سوکت های شبکه
به برنامه اجازه می دهد تا فضای استفاده شده توسط هر بسته را بیابد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
مدیریت لیستی از حساب ها اکانت ها در مدیر اکانت
com.google.android.providers.gsf.permission.READ_GSERVICES

۱۳۹۸/۱۲/۲۸

aryan .rah

عالی