دانلود بازی اندروید Skilltree Saga

Skilltree Saga

( 5 )

دسته : نقش آفرینی

قیمت : رایگان

نسخه : 3.82

حجم : 132.87 MB

132.87 MB

دانلود : 400+

400+

اندروید مورد نیاز : 2.3, 2.3.1, 2.3.2

2.3, 2.3.1, 2.3.2

شامد : 1-2-689495-63-5-21442

یک بازی نقش محور تفننی جالب با محیطی اسرار آمیز که داستان آن در شهر آوِنتورین (سرزمین چشم شیطان) اتفاق می افتد،
قهرمان خود را از یکی از نژادهای انسان، اِلف یا کوتوله انتخاب کنید، قابلیت ها و مهارت های قهرمان تان را ارتقا دهید و با موجودات خبیثی روبرو شوید که در سیاهچال هایی صدها لایه زیر زمین زندگی میکنند.
دشمنان شما در هر بار بازی به صورت اتفاقی تولید میشوند و از این رو هر بار انجام این بازی میتواند با دفعه قبلش کاملا متفاوت باشد.

داستان بازی
گروهی از اورک ها و گابلین ها که توسط فرمانده ای شرور به نام سارگول رهبری میشوند شهر گریفون فورد را محاصره کرده اند. از آن بدتر اینکه آنها دختر حاکم شهر (گریفون ترو) را که نامزد شما هم هست دزدیده اند. جستجوهای بی وقفه شما برای نجات نامزدتان بی نتیجه مانده است. در یکی از این جستجوها گروهی از گابلین ها شما را محاصره میکنند اما خوشبختانه یکی از شوالیه های ارشد انجمن شوالیه های جادوگر از راه میرسد و شما را نجات میدهد. شما از همین طریق با انجمن آشنا میشوید و به آن میپیوندید. اکنون بعد از گذراندن آموزش های رزمی سختی که هر عضوی از انجمن باید ببینید تبدیل به جنگجویی شده اید که میتواند در برابر ارتش سارگول بایستد. ارتشی که هر لحظه به تعداد نفراتش اضافه میشود و قصدی جز اشغال آونتوریا را ندارد.

محیطی مرموز و اسرارآمیز
هیولاها و دشمنان شما در این بازی به صورت اتفاقی تولید میشوند. این یعنی شما باید آماده مواجهه با هر چیزی باشید. کاری که فقط از عهده یک شوالیه دلیر بر می آید. با شکست دشمنان تان به گنجینه ها، سلاح ها و تجهیزات و آیتم های به درد بخوری دست پیدا خواهید کرد که میتوانند در ارتقای هوش، قدرت و استقامت تان به شما کمک کنند. ضمنا میتوانید سلاح ها و تجهیزات اضافی خود را در فروشگاه بازی بفروشید یا سلاح هایی که به آنها احتیاج دارید و پیدا نکرده اید را بخرید. از اکسیرهای آسمانی میتوانید برای پر کردن "انرژی آسمانی" خود استفاده کنید. برای خرید اکسیرهای بهتر هم باید از الماس هایتان هزینه کنید.

نبردی در قالب راندهای پیاپی
گرفتن تصمیمات درست و استفاده از راهکارهای عاقلانه امری ضروری برای شکست دشمنان تان است. از قابلیت های مختلف خود استفاده کنید، جادوی آب و باد را به کار ببندید و با جادوگری گوی های آتشین درست کرده و دشمنان تان را به زانو در آورید. اینها چیزهایی است که برای مقابله با دسته دسته اورک ها و گابلین های مهاجم قطعا به آنها نیاز خواهید داشت. البته دشمنان تان هم همین طور ساکت نمی نشینند و میدانند چطور با شما مقابله کنند. آنها نیز روش هایی برای قوی تر و سر سخت تر کردن خودشان دارند و حتی میتوانند کاری کنند که توان رزمی شما تحلیل برود و بارانی از بلا بر سرتان باریدن بگیرد.

استفاده از افسون های جادویی انجمن شوالیه های جادوگر
شما کار خود را به عنوان یک ماجراجوی معمولی از نژاد انسان، اِلف یا کوتوله شروع خواهید کرد اما در ادامه بازی هر چقدر در نبردهای بیشتری پیروز شوید هم قوی تر خواهید شد و هم امتیاز تجربه بیشتری به دست خواهید آورد. با بالا بردن سطح قهرمان تان میتوانید "امتیاز ماجراجویی" بدست آورید و از آن برای ارتقای قابلیت هایتان یا باز کردن قفل افسون های جدید استفاده کنید.

سفری به قعر سیاهچال های اسرارآمیزی که صدها لایه زیر زمینند
ماموریت های مختلفی برای انجام دادن هست و این دیگر به عهده شماست که میخواهید خودتان را در کدام یک مطرح کنید. در بسیاری از مراحل بازی با موجودات خطرناک و ترسناکی روبرو خواهید شد اما از طرف دیگر شانس پیدا کردن صندوقچه های گنج و حتی چشمه های آب حیات را نیز خواهید داشت که با نوشیدن از آنها میتوانید تمام زخم هایتان را التیام دهید. بعضی مواقع حتی با بازرگانانی برخورد خواهید کرد که در اصل از نژاد گابلین هستند و میتوانند آیتم های به درد بخوری را به شما بفروشند. اگر در انجام هر کدام از ماموریت هایتان شکست خوردید میتوانید آن را از اول انجام دهید با این تفاوت که این بار باتجربه تر از دفعه قبل شده اید. تنها قدرتمندترین ها میتوانند در برابر ابرشرورهای غول پیکر آخر هر مرحله قرار بگیرند و با شکست آنها نام خود را برای همیشه در تالار افتخارات قهرمانان جاودانه کنند.

دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
نصب پکیج ها
ارسال پیام های اس ام اس
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.android.vending.CHECK_LICENSE
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

مهدی

صد درصد بازی‌ها آنلاین است

۱۳۹۷/۱۱/۰۳

Mohammad_javad5019

ی بازی تو سبک اکشن و RPG هست که خیلی خوب طراحی شده ولی جای کار داره

۱۳۹۵/۱۱/۱۳

mehdijamali

بد نیست

۱۳۹۵/۱۱/۰۸

Mirzaei_Peyman

عالی