دانلود برنامه اندروید والپیپر اسب های زنده

Horse Live Wallpaper

والپیپر اسب های زنده

( 1 )

دسته : شخصی سازی

قیمت : رایگان

نسخه : 7.1

حجم : 3.25 MB

3.25 MB

دانلود : 100,000+

300+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

. والپیپر اسب های زنده

صفحه خود را با زیباترین تصاویر اسب ها پر کنید! این والپیپر زنده رایگان را دانلود کنید و از تماشای اسب های کوچک که از روی صفحه تلفن شما پرش میکنند لذت ببرید. یک پیش زمینه کامل و منحصر بفر برای همه کسانیکه عاشق حیوانات هستند.

بهترین LWP برای اندروید!

دائما روی صفحه ضربه بزنید و اسب های وحشی بدنبال هم ظاهر خواهند شد.

حمایت کامل برای حالت افقی و تغییر صفحه خانگی

این پس زمینه متحرک بهترین انتخاب برای شماست

از دستور نصب زیر پیروی کنید:

Home -> Menu -> Wallpapers -> Live Wallpapers

اسب ها در سراسر تاریخ همراه انسان بوده اند و انواع خدمات را به او ارائه کرده اند- نکته قابل توجه این که ابزاری برای انتقال و حمل ونقل، در کشاورزی و مبارزات بوده اند. امروزه، قدرت، چالاکی، شکوه و سرعت آنها بدین معنی است که بیشترین استفاده را برای لذت شخصی و رقابت ها دارند. زیبایی آنها دلیلی برای ایجاد این والپیپر های زنده و شگفت انگیز نیز بودهاست.

افراد بسیاری فکر هم نمی کنند که اسب ها می توانند اینقدر تنوع نژادی داشته باشند. هنوز هم نژاد های Hot Blood, Cold Blood or Warm Blood هم وجود دارند که نژاد خوانده نمی شوند. دلیل این امر این است که انواع مختلفی از آنها دارای پوشش های غیر عادی یا نادری هستند و یا برای ورزش ها یا اهداف خاصی نسل کشی شده اند. خرید یک پونی یا اسب کوچک  تجربه بسیار لذت بخشی است اما نه برای همه. قبل از قبول مسئولیت نگه داری از یک اسب بطور کامل درباره آن تحقیق کنید. اصطبل های بسیاری هستند که حیوان شما را نگه داری می کنند و به شما اجازه می دهند هر زمانی سر زده و یا سواری کنید. برخی از آنها اکثر کار های مربوط به مالکیت را انجام می دهند اگر چه این کار هزینه بر خواهد بود.

این  حیوانات به تیمار هر روزه نیاز دارند. تیمار عبارت است از : تمیز کردن سم ،شانه کردن یال، برس زدن با برس قشو و سپس برس نرم بعد از جدا شدن کثیفی ها، شستشو بعد از تمرین و استفاده از اسپری ضد حشره. مهتری و تیمار کردن  روزانه فشار را کم می کند و به حیوان اجازه میدهد تا راحت تر، سالم تر و خوش ظاهر تر باشد.

اگر عاشق پونی ها هستید، حتما باید این والپیپر زیبا و شگفت انگیز را روی تلفن خود داشته باشید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به لرزاننده
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
تعیین وال پیپر
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج