دانلود بازی اندروید HELP OUT - Blocks Game

HELP OUT - Blocks Game

( 1 )

دسته : فکری

قیمت : رایگان

نسخه : 1.6.2

حجم : 10.79 MB

10.79 MB

دانلود : 1,000,000+

200+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

آیا آماده ی یک بازی  چالشی هستید؟
یکی از ساده ترین و بی تردید اعتیاد آورترین بازی های عمرتان را بروی گوشی خود داشته باشید. روش بازی خروج کردن بلوک ازصفحه با کنار زدن دیگر بلوک ها است. آسان به نظر می رسد؟ امتحان کنید!

در حالی که مراحل مختلف بازی را تمام می کنید، شما مو فقیت ها و پاداش هایی که برای شما امتیاز اضافی و همچنین بازکردن تم ها و مراحل جدید را به همراه می آورد خواهید داشت.
هر مرحله نیاز به مهارت، دقت و صبر دارد. مراحل جدید و جذاب متداولا در حین پیشرفت دراین  بازی رایگان اضافه خواهد شد.
این بازی شامل گزینه های سفارشی می باشد که آن را متمایز می کند: با انتخاب تم مورد علاقه خود بازی را سفارشی کرده و شخصی سازی کنید.
تم موردعلاقه تان را انتخاب کنید و بازی را شروع کنید!آیا می توانید تمام مراحل و پازل های چالش آور را حل نمود ه و تمام تم هار باز کنید؟

ای بازی ساعت های بسیا خوش ومراحل چالشی جدیدی را برای شما هر روز باز می کند.  آیا برای تمرن ذهن خود و پیدا کردن راه حل تمام پازل های بازی آماده اید؟

اگر شما عاشق بازی های پازلی ما نند : Tetris, Connect 4, Mahjong, Jewels, Shoot Bubble, Bonsai Blast, Reversi, Sudoku, Checkers, Tic Tac Toe, Words with Friends, Math games, Bubble games, Word games , ... هستید، این بازی برای شماست.

همین حالا به صورت رایگان دانلود کنید!

HELP OUT - Blocks علاوه بر لذت بخش و تفریحی بودن ، تمرینی برای ذهن شما نیز خواهد بود. شما باید تمام مهارت و صبر خود را برای حل مراحل این بازی به کار گیرید. تنها آن هایی که شجاع هستند برنده خواهند شد! :)

آیا شما عاشق بازی های پازلی هستید؟ آیا به دنبال ساعت های خوشی و لذت می گردید؟ آیا از بازی های مهارتی و منطقی خوشتان می آید؟

امیدواریم از این بازی لذت ببرید، سعی کنید تا آنجا که می توانید مراحل را کامل کنید و موفقیت های خود را با دوستانتان به اشتراک گذارید!

 

 

com.incredibleapp.helpout.permission.C2D_MESSAGE
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE