دانلود برنامه اندروید توربو (گزارش ها و سنجش وضعیت مالی اعتباری)

Turbo: Financial Score & Free Credit Report

توربو (گزارش ها و سنجش وضعیت مالی اعتباری)

( 0 )

دسته : مالی

قیمت : رایگان

نسخه : 3.26.4

حجم : 37 MB

37 MB

دانلود : 1,000,000+

0

اندروید مورد نیاز : Unknown

Unknown

شامد : 1-2-689495-63-0-55591

اپلیکیشنی کاربردی در حوزه مالی با اطلاعات به روز و تخصصی که میتواند گزارشی از وضعیت مالی و اعتباری شما را تهیه کرده و با ارائه تحلیل های مهم از آن شما را از وضعیت مالی تان آگاه کند. کافی است فقط یک گزارش مالی از این اپلیکیشن بگیرید و ببینید پتاسیل مالی تان چقدر است.

ویژگی ها:
- امکان تعیین هدف یا اهداف مختلف مالی برای خود و دریافت توصیه هایی کاربردی و عملی از اپلیکیشن برای صرفه جویی در مخارج، کاهش بدهی ها و افزایش اعتبار مالی تان
- امکان مشاهده وضعیت مالی و اعتباری تان در یک بازه زمانی معین در قالب نمودارهای خطی، بدین ترتیب میتوانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید حتی کوچکترین چیزهایی که شاید تاثیری بزرگ بر وضعیت مالی تان داشته باشند.
- دارای بخش پیگیری مبالغ مسترد شده که در آن میتوانید وضعیت مالیات های بایگانی شده در نرم افزار توربوتکس را پیگیری کرده و ببینید حدودا در چه تاریخی مبالغ اضافی مسترد خواهند شد.
- امکان چک کردن امتیاز اعتباری تان به رایگان، شما میتوانید امتیاز اعتباری VantageScore خود که مستقیما از TransUnion دریافت میشود را ببینید. همچنین میتوانید تغییرات این امتیاز را مرتب پایش کنید و ببینید چه عواملی در افزایش آن موثر بوده اند. البته به یاد داشته باشید که چک کردن گزارش های اعتباری در این اپلیکیشن هیچ تاثیری بر امتیاز اعتباری تان نخواهد داشت.
- دریافت گزارش های مالی و اعتباری به رایگان، برای دریافت گزارش های مالی و اعتباری کافی است فقط یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازید. بعد به راحتی و تنها با لمس یک دکمه میتوانید به این گزارش ها دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن سه فاکتور مهم و اعداد مربوط به آنها را در اختیار شما قرار خواهد داد که میتوانند دید بهتری از وضعیت مالی تان به شما بدهند. این سه فاکتور عبارتند از درآمد تایید شده، امتیاز اعتباری و نسبت بدهی به درآمد. همچنین در گزارش های مالی و اعتباری تان میتوانید موارد دیگری همچون پیشینه پرداخت هایتان، میزان استفاده از اعتبار، انواع اعتبار، نقاط انحراف و خیلی موارد دیگر را نیز ببینید.
- امکان پایش 24 ساعته و هفت روز هفته اعتبارتان، بدین ترتیب میتوانید هر تغییر غیر طبیعی در اعتبارتان که شاید ناشی از لو رفتن اطلاعات کارت اعتباری تان باشد را نیز پیگیری کنید.
- نمایش میزان درآمد تایید شده و بدهی ها در یک محل، تنها کاری که این اپلیکیشن انجام میدهد تعیین امتیاز اعتباری شما نیست. شما میتوانید اطلاعات تمام مالیات هایتان را از نرم افزار توربوتکس وارد این اپلیکیشن کرده و ببینید میزان درآمد تایید شده، نسبت بدهی به درآمد و امتیاز اعتباری تان چقدر است (تمام اینها را میتوانید در بخش پیشخوان حساب کاربری تان ببینید).
- دارای ابزارهایی هوشمند که کارهای تحلیلی را برای شما انجام میدهند و با استفاده از آنها میتوانید به راحتی در مسیر رسیدن به اهداف مالی تان قرار بگیرید. با استفاده از همین ابزارها مثلا میتوانید تشخیص دهید که آیا امکان گرفتن وام را در حال حاضر دارید و یا در آینده توانایی تان برای گرفتن وام های مختلف چقدر خواهد بود.
- کاملا رایگان، استفاده از این اپلیکیشن کاملا رایگان است. ما به هیچ عنوان از شما درخواست اطلاعات کارت اعتباری تان را نخواهیم کرد. همچنین هر گونه اطلاعات مهم دیگری که در این اپلیکیشن وارد میکنید محفوظ خواهند ماند و در اختیار اشخاص یا گروه های ثالث قرار نخواهند گرفت. پس با خیال راحت و تنها با لمس یک دکمه وضعیت مالی و اعتباری تان را چک کنید! ضمنا تمام اطلاعاتی که در این اپلیکیشن وارد و ذخیره میکنید برای امنیت بیشتر کدگذاری (انکریپت) میشوند.

com.intuit.turbo.permission.PUSHIO_MESSAGE
باز کردن پنجره با استفاده از TYPE_SYSTEM_ALERT که در بالای تمامی دیگر برنامه ها نشان داده میشود
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دسترسی به موقعیت مکانی دقیق برگرفته از منابع موقعیت همچون GPS، دکل­های مخابراتی و Wi-Fi را می دهد.
باز کردن سوکت های شبکه
android.permission.USE_BIOMETRIC
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
android.permission.USE_FINGERPRINT
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE