دانلود برنامه اندروید جـابوک

جـابوک

JaaBook

( 1 )

دسته : مسافرت و محلی

قیمت : 0 تومان

نسخه : V1.0.2

حجم : 3.27 MB

3.27 MB

دانلود : 40+

40+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

شامد : 1-2-689495-63-5-44194

جـابوک به دنیا آمد تا تجربه گردشگری در ایران شگفت‌انگیز را آسوده‌تر و ارزان‌تر کند. جابوک ویترین کلبه‌های کوچک جنگلی، خانه‌های مسافر بومی، اقامتگاه‌های سنتی کویری، هتل آپارتمان‌های درجه یک تا هتل‌های ۵ ستاره است. جابوک آمد تا همه ایرانیان- در قدم نخست - و همه علاقه‌مندان گردشگری در ایران -در قدم بعد- ایران زیبا را دوباره و دیگرگون تجربه کنند. جابوک در بستر تکنولوژی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است تا بتواند سهمی کوچک در صنعت گردشگری سرزمینش ایران بردارد. جابوک مسافران را با طیف گسترده‌ای از مکان‌های دیدنی و به یاد‌ماندنی آشنا می‌کند.
شما خواه گردشگر باشید خواه قصد سفر کاری داشته باشید می‌توانید به آسودگی و به سرعت مکان مورد نظر خود را در جابوک بیابید و اقامتگاه ایده‌آل خود را جابوک کنید (رزرو کنید)؛ با پشتوانه ما در بیشتر حالات بدون آنکه نیاز به پیش‌پرداخت داشته باشید رزرو شما نهایی است و در همان لحظه وچر دریافت می‌کنید. (وُچر که معادل انگلیسی آن ( Voucher) است، به معنای تاییدیه رزرو است و اطلاعاتی مثل اسم مهمانان هتل، تاریخ ورود و خروج مهمانان و اطلاعاتی در مورد خود اقامتگاه و نوع آن می دهد). دریافت وُچر به معنای رزرو قطعی می‌باشد و نیاز به امری ثانوی نیست.
با تعریف ما: عمل «جابوک کردن» به معنای رزرو اقامتگاه یا هتل و دریافت تاییدیه نهایی ( وُچر) است که معمولا بدون نیاز به پیش‌پرداخت و بدون نیاز به تضمین مالی از طرف جابوک کننده انجام می‌شود. ثبت نام در سایت جابوک و استفاده از خدمات آن رایگان است و برای آسودگی استفاده کننده ، جابوک کردن و کنسل کردن نیز در حالت معمول و تا پیش از ۷۲ ساعت هزینه ای ندارد و رایگان است. اساس تفکر و پایه شکل‌گیری جابوک و مرجع رفتارهای آتی جابوک بر اعتماد و صداقت دو جانبه استوار شده است، حتا اگر گاهی از جانب دیگر خلاف آن انجام شود.
شرکت جابوک (با عنوان رسمی: جاوید بوکان گشت، شماره ثبت: ۵۱۴۱۵۶  نزد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جمهوری اسلامی ایران)،  تحت قوانین رسمی و جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است. این شرکت با نام تجاری و برند «جابوک»(JaaBook) و وب سایت JaaBook.com  شناخته می‌شود.(دامنه های GaaBook.com و JaaBook.ir  نیز متعلق به همین شرکت می باشد).
آسوده باشید زیرا شما آزادید تاریخ اقامت خود را به دفعات تغییر دهید و یا رزرو خود را کنسل کنید.
هیچگاه پیدا کردن جا در سفر به این آسودگی نبوده است...

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
com.jaabook.app.permission.C2D_MESSAGE
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
تغییر موقعیت اتصال به وای فای
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۶/۱۲/۲۵

Nahid_Azarang

بسیار عالی است