دانلود برنامه اندروید Norgeskart (Maps of Norway) - نقشه نروژ

Norgeskart (old devices)

Norgeskart (Maps of Norway) - نقشه نروژ

( 0 )

دسته : مسافرت و محلی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.4

حجم : 3.57 MB

3.57 MB

دانلود : 100,000+

60+

اندروید مورد نیاز : 2.3, 2.3.1, 2.3.2

2.3, 2.3.1, 2.3.2

محتوای متن

پرطرفدارترین نقشه نروژ به صورت رایگان،offline و همیشه به روز - اگر با نسخه جدید دچار مشکلی شدید نسخه قبل را حذف کنید.این نسخه نتیجه تلاش های شرکت Kart & Apps AS می باشد.این نرم افزار در حال به روزرسانی است و در تمامی مدل های گوشی جواب نمی دهد.اگر نقشه هایی برای مصارف تجاری و قیمت معقول ساخته شوند نسخه های حرفه ای این نقشه ممکن است عرضه شود که برخی از عملکردهای نسخه رایگان به نسخه حرفه ای منتقل خواهد شد.این نسخه برروی اندروید  2.3.3, 3.2 , و  4.1.2 تست شده است. چنانچه با مشکلی مواجه شدید با مراجعه به سایت www.kartapps.no مدل گوشی و ورژن اندروید را اطلاع دهید.

نکات برجسته نقشه:

نقشه های توپوگراف، جهت یاب و دریاها - نقشه کوهها، عمق دریاها و شبکه لایه های UTM - مسیریابی و 3 دقیقه GPS - ورودی GPX و KML -  جزئیات مسیرها و خروجی POI و مسیرها به GPX - ارتفاع دقیق POI.

گزارش وجود مشکل در GPS بر روی HTC ONE S  و HTC Desire C ارائه شده است . محدودیت 10000 tile در روز به ازای هر آدرس IP  توسط سرورهای نروژ وجود دارد.اگر آدرس IP شما به شخص دیگری داده شده باشد ممکن است از محدودیت شما استفاده کنند.آدرس IP شما در طول روز و بسته به دینامیک IP تغییر یابد.

در نسخه جدید از فایل  UTM 33-Improved GPX پشتیبانی می شود.اطلاعات جزء به جزء مسیرها  ارائه شده است - ممکن است دکمه های MAP در تنظیمات مخفی باشد.زوم انیمیشن ارتقاء یافته است.

دسترسی به موقعیت مکانی دقیق برگرفته از منابع موقعیت همچون GPS، دکل­های مخابراتی و Wi-Fi را می دهد.
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار