دانلود بازی اندروید لگو هری پاتر: نبرد جادوگران

لگو هری پاتر: نبرد جادوگران

Lego Harry Poter 2

( 1 )

دسته : ماجراجویی

قیمت : 2000 تومان

نسخه : 4.4.6

حجم : 24.68 MB

24.68 MB

دانلود : 30+

30+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

شامد : 1-2-689495-63-0-46079

* برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 578Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

لگو هری پاتر: نبرد جادوگران برای اولین بار و تنها نمونه ای که قابلیت 'ذخیره سازی '، 'تنظیم گرافیک'، 'اتصال دسته' و ... بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی و گیج کننده به آن افزوده شده و فقط در استور 'ایران اپس' منتشر شده.

توضیحات:
هری پاتر یکی از عناوین موفق سینما است که کمتر کسی در دنیا وجود دارد که کتاب های هری پاتر را نخوانده باشد یا مجموعه فیلم های این عنوان را ندیده باشد به همین جهت کمپانی های سازنده بازی، داستان هری پاتر را به دنیای بازی وارد کردند و گیمرها میتوانند در نقش هری یا هر کدام از کاراکترهای محبوب خود بازی کنند. داستان هری پاتر در سال ۱۹۹۵ توسط بانو جی کی رولینگ نوشته شده است، داستانی که جز سه کتاب برتر تاریخ می باشد و مردم برای انتشار هر نسخه از این داستان سال ها صبر می کردند تا از این پدیده لذت ببرند. سه کاراکتر اصلی این بازی هری پاتر، ران ویزلی و هرماین گرینجر می باشند این دو صمیمی ترین دوست های هری هستند که او را برای بزرگترین جنگی که در راه است آماده می کنند هزی باید با بزرگترین جادوگر تاریکی به نام لرد ولدمورت مبارزه کند زیرا این در تقدیر هری است و چه بخواهد چه نخواهد به سراغ او خواهد آمد در این بازی شخصیت های بزرگ دیگری همانند آلبوس دامبلدور مدیر مدرسه هاگوارتز و پروفسور اسنیپ استاد درس معجون سازی وجود دارند که شما هرچه به جلوتر روید داستان بازی برای شما شفاف تر خواهد شد. این بازی از فیلم های هری پاتر الهام گرفته است ولی در بعضی مکان ها داستان تغییراتی کرده است که زیاد به چشم نخواهد آمد. وقایع این بازی شامل ۴ قسمت پایانی فیلم می باشد و شما باید خود را آماده کرده و آماده نبرد با Voldemorts Death Eaters شوید.


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):
1- اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (6 اسلات حافظه برای هر بازی)
2- اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان
3- کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)
4- سازگاری با تمام نسخه های اندروید
5- نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)
6- کاهش حجم دیتای بازی از 1.9gig به 578MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)
7- امکان اتصال دسته بازی


نکات قابل توجه در مورد بازی:
*برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 578Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)
*حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید.

برای تماس با ناشرین و رفع مشکل و یا انتقادات و پیشنهادات می توانید با شماره 09331919796 تماس حاصل نمایید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. لینک عضویت در کانال تلگرام در صفحه اول بازیها قرار دارد

باز کردن سوکت های شبکه
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر

۱۳۹۹/۰۲/۱۶

ماهان

وااااااا