دانلود بازی اندروید مسابقات Pacman

مسابقات Pacman

Pac Man World Rally

( 0 )

دسته : مسابقه

قیمت : 2000 تومان

نسخه : 4.4.6

حجم : 24.7 MB

24.7 MB

دانلود : 0+

0+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

شامد : 1-2-689495-63-5-39099

* برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 224Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

مسابقات Pacman برای اولین بار و تنها نمونه ای که قابلیت 'ذخیره سازی ' و 'تنظیم گرافیک' بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی و گیج کننده به آن افزوده شده و فقط در استور 'ایران اپس' منتشر شده.


توضیحات:
بازی Pac Man World Rally نسخه ماشین سواری از سری بازی های پک من یا همان نقطه خور برای کامپیوتر است که توسط شرکت Namco Bandai Games انتشار یافت. با شخصیت دوست داشتنی به همراه ۱۶ شخصیت دیگر در بازی همراه شوید تا یک مسابقه به یاد ماندنی و دل چسب در محیط هایی همانند جنگل داشته باشید.
پس از این که یکی از این افراد را انتخاب نمودید، وارد یکی از تورنمنت های موجود می شوید تا قدرت خود را در برابر دیگران بیازمایید و امتیاز کسب کنید. پک من بازی جالبی در بین عنوان های سبک فانتزی و Karting به حساب می آید. تنها هدف شما در بازی، رسیدن به خط پایان و گذراندن Lap های موجود در هر نقشه نیست. بلکه باید سکه ها و آیتم هایی با نام Power-Up از روی زمین جمع آوری کنید تا جواز ورود به بخش های بعدی را هم کسب نمایید و در رده بندی، جزو بهترین ها باشید. در کنار این ها، Pac Man World Rally دارای رقیبان زیادیست که همگی تلاش می کنند تا زودتر از بقیه به خط پایان برسند. هم چنین دشمنان و کاراکتر های منفی نیز در طول مسیر باعث آزار و اذیت شرکت کنندگان می شوند و به شدت از سرعت آن ها می کاهند. با استفاده از آیتم های جمع آوری شده می توانید از امکانات آن ها بهره مند شوید، به طور مثال به حالت Ghost یا همان روح در بیایید و هیچ صدمه ای به ماشینتان وارد نشود.


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):

1- اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

2- اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان

3- کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

4- سازگاری با تمام نسخه های اندروید

5- نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

6- کاهش حجم دیتای بازی از 1.0gig به 224MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)

7- امکان اتصال دسته بازی


نکات قابل توجه در مورد بازی:

برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 224Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید.

برای تماس با ناشرین و رفع مشکل و یا انتقادات و پیشنهادات می توانید با شماره 09331919796 تماس حاصل نمایید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. لینک عضویت در کانال تلگرام در صفحه اول بازیها قرار دارد

باز کردن سوکت های شبکه
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر