دانلود بازی اندروید راکی (Rocky)

راکی (Rocky)

Rocky

( 0 )

دسته : مبارزه ای

قیمت : 2000 تومان

نسخه : 4.4.6

حجم : 24.68 MB

24.68 MB

دانلود : 40+

40+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

شامد : 1-2-689495-63-5-35126

* برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 268Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

راکی (Rocky) برای اولین بار و تنها نمونه ای که قابلیت 'ذخیره سازی ' و 'تنظیم گرافیک' بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی و گیج کننده به آن افزوده شده و فقط در استور 'ایران اپس' منتشر شده.


توضیحات:
اگر از طرفداران و علاقمندان به بازی هایی در سبک ورزشی آن هم از نوع بوکس و شخصیت بسیار محبوب راکی می باشید این بازی زیبا نیز در همین سبک برای اجرا روی سیستم عامل اندروید منتشر شده است تا شما را ساعت ها سرگرم کند. در این بازی شما تحت آموزش بوکسور افسانه ای قرار میگیرید تا سرانجام بتوانید جام قهرمانی را مال خود کنید. بازی از داستان قوی و گیرایی بهره می برد که شما را در داستان خود غرق میکند، داستان در مورد بوکسور افسانه ای یعنی راکی میباشد که قصد رقابت با نخبگان بوکس را دارد. گیم پلی بازی در قسمت داستانی و رقابتی جریان خواهد داشت و شما میتوانید با بازیکنان دیگر به رقابت بی پایان بپردازید و هوش خود را در رشته ورزشی بوکس به چالش بکشید. در این بازی شما قادر خواهید بود انواع و اقسام حرکات ترکیبی و زیبای بوکس را به صورت واقع گرایانه و زیبایی شبیه سازی کنید. حریفان خود را یکی پس از دیگری از میدان بیرون کنید و پیروز میدان شوید. بازی دارای گرافیک بسیار بالا و زیبای می باشد که حس و تجربه واقعی را به شما میدهد. در این بازی زیبا شما میتوانید بوکسور خود را کاملا شخصی سازی کنید.


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):

1- اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

2- اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان

3- کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

4- سازگاری با تمام نسخه های اندروید

5- نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

6- کاهش حجم دیتای بازی از 1.2gig به 268MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)

7- امکان اتصال دسته بازی


نکات قابل توجه در مورد بازی:

برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 268Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید.

برای تماس با ناشرین و رفع مشکل و یا انتقادات و پیشنهادات می توانید با شماره 09331919796 تماس حاصل نمایید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. لینک عضویت در کانال تلگرام در صفحه اول بازیها قرار دارد

باز کردن سوکت های شبکه
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر